Di Resta Vengrijos GP atstovavęs „Williams“ sakė, kad jis kentė skausmus lenktynių metu

Sekmadienį vykusiame Vengrijos GP, negerai pasijutusį Felipe Massa pakeitė Paulas di Resta, tačiau ir jam lenktynėse teko pakentėti dantis sukandus.

Vengrijos GP lenktynės vyko 70 ratų, deja di Resta pasitraukė iš lenktynių 60 rate. Kaip atskleidė komanda dėl tepalo nuotėkio reikėjo pasitraukti iš lenktynių. Iki tol Paulas važiavo ramias lenktynes 18 pozicijoje.

Reklama

Paskutinį kartą jis lenktynėse dalyvavo 2013 metais, o po to tapo „Williams“ atsarginiu pilotu. Komanda džiaugėsi geru ir stabiliu škoto pasirodymu ir kartu apgailestavo, kad net atsarginiams pilotams negalima treniruotis su bolidu, priešingu atveju, Paulas galėjo pasiekti geresnių rezultatų.

Įvertinus visas aplinkybes di Resta pasirodė gerai, tačiau kaip pats sakė, lenktynės buvo ne iš lengvųjų, vien dėl kenčiamo skausmo.

„Buvo gana sunku. Tikrai jaučiau apkrovas savo pečiams, tačiau sunkiausia buvo kojom. Batai buvo per maži. Kojos mane tiesiog žudė.“

Paklaustas ar jo pasirodymas Vengrijoje buvo pakankamai geras, kad komandos svarstytų jo kandidatūrą užimti pagrindinio piloto vietą Paulas atsakė: „Negali žinoti, aš labai to norėčiau“.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia