P. Gasly: mūsų tempas nukentėjo dėl paskutinės minutės FIA sprendimo

0
pierre gasly

Pierre Gasly įsitikinęs, kad FIA sužlugdė jo šansus Japonijoje pelnyti taškus, kai nebuvo leista pakeisti „Honda“ variklio nustatymų įsigaliojus „parc ferme“ taisyklėms.

P. Gasly bolidas kvalifikacijoje kentėjo nuo virpesių ir buvo suteiktas leidimas pakoreguoti degimo uždelsimo nustatymus.

Reklama

Tačiau vos tik P. Gasly atvyko į rikiuotę, tas leidimas buvo atšauktas.

„Kvalifikacijoje turėjau šokių tokių kalibravimo problemų, todėl neturėjau geriausių nustatymų, maksimalios galios ir rizikavau patikimumu“, – sakė P. Gasly.

„Prieš lenktynes mes labai abejojome ir paklausėme ar mes galėtume pakeisti nustatymus. Iš pradžių FIA sutiko, o vėliau savo sutikimą atšaukė.“

„Turėjau sugrįžti prie šeštadienio nustatymų, kurie nebuvo patys geriausi, kalbant apie galios naudojimą ir vairavimo savybes.“

Prancūzas startavo iš 7 pozicijos, tačiau taškų iškovoti nepavyko. Tuo tarpu „Honda“ buvo nustebinti , kad FIA atšaukė savo sprendimą leidusį pakeisti variklio nustatymus.

„Mes pateikėme prašymą FIA, kad būtų leista padaryti pakeitimus, kurie prieštarauja „parc ferme“ taisyklėms“, – sakė „Honda“ techninis vadovas Toyoharu Tanabe.

„Jie tai patvirtino ir todėl mums išdavė dokumentą. Man reikia išsiaiškinti, kodėl jie pakeitė savo sprendimą. Kas prie to prisidėjo ir kaip.“

„Mes buvome nustebinti, nes jie pasakė taip. Tačiau staiga, nuvažiavus į starto rikiuotę, jie pasakė ne.“

„Privalome gerbti FIA sprendimą, todėl nebegalėjome naudoti tinkamų nustatymų.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia