P. di Resta: buvo absoliučiai nerealu

0
Vengrijos GP kvalifikacijoje
Paul di Resta ruošiasi kvalifikacijoje atstovauja "Williams".

„Williams“ pilotą Felipe Massą Vengrijos GP kvalifikacijoje pakeitęs britas Paulis di Resta liko patenkintas savo sugrįžimu į Formulę 1.

Škoto, kuris nuo 2016 m. yra atsarginis „Williams“ pilotas, paslaugų netikėtai prireikė po to, kai sunegalavo ir iki kvalifikacijos nesugebėjo atsigauti vienas pagrindinių komandos lenktynininkų F. Massa.

Reklama

Verta pažymėti, kad P. di Resta kvalifikacijoje dalyvavo pirmą kartą nuo 2013 m. sezono Brazilijos GP, kai dar pilotavo „Force India“ bolidą pagrindinio piloto rolėje.

Nepaisant daugiau nei trijų metų pertraukos be rimtų važiavimų už Formulės 1 bolido vairo patirties, britas Vengrijos kvalifikacijoje pasirodė santykinai neblogai – užfiksavo priešpaskutinį – 19-ą – rezultatą.

Ir nors nuo kito „Williams“ piloto kanadiečio Lanco Strollo atsiliko daugiau nei septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis, tačiau aplenkė gerokai daugiau patirties su dabartiniais bolidais turintį „Sauber“ atstovą iš Švedijos Marcusą Ericssoną.

„Jei atvirai (su bolidu), apsipratau gana greitai. Tai geriausiai subalansuotas automobilis, kokį esu kada nors vairavęs. Galėjau paspausti šiek tiek labiau, tačiau stengiausi vairuoti atsargiai. Komanda mane (važiavimui) parengė taip, kaip tik galėjo. Tai buvo absoliučiai nerealu. 2017 m. bolidas manęs nenustebino. Tiesa, tikėjausi būti šiek tiek greitesnis nei buvau, tačiau lenktynėse bus jau kita istorija. Nežinau, kaip dirbs padangos, taip pat nesu vairavęs bolido su tiek daug kuro, todėl (rytoj) pirmame posūkyje turėtų būti tam tikras šokas“.

Reklama

Komentarai

avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie