„McLaren“ paskelbė, kad pasirašė ilgametę sutartį su Carlosu Sainzu jaunesniuoju, kuris pakeis iš sporto besitraukiantį Fernando Alonso.

C. Sainzui tai bus jau 5 sezonas Formulėje 1, šiuo metu ispanas rikiuojasi 11 pozicijoje surinkęs 30 taškų.

„Mes labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad Carlosas prisijungs prie „McLaren“ nuo kito sezono“, – sakė Zakas Brownas.

Reklama

„Mes jau kuris laikas derėjomės su juo, nes manome, kad jis yra jaunas ir puikus savo kartos lenktynininkas išsiskiriantis iš bendraamžių Formulėje 1.

Carlosas turi puikų patirties ir jaunystės santykį. Nors jam tik 23, bet tai jau bus 5 sezonas Formulėje 1 ir pas mus jis ateina sukaupęs didelį patirties lenktyniavimo, bei darbo su mūsų partneriais iš „Renault“ bagažą.

Niekam ne paslaptis, kad Carlosas yra didelis Fernando gerbėjas, tad nieko keista, kad jis užims būtent jo vietą mūsų komandoje. Mes manome jis puikiai įsilies į mūsų komandą ir mes nekantraujame pradėti darbus kitame sezone.“

Carlosas Sainzas sakė: „Aš džiaugiuosi pagaliau galėdamas oficialiai pranešti, kad nuo 2019 metų būsiu „McLaren“ lenktynininku. Aš jau kuris laikas to siekiau ir džiaugiuosi būsimu savo karjeros etapu.

Esu „McLaren“ fanu nuo neatmenamų laikų. Tai labai garsus pavadinimas pasaulyje su gilia savo istorija, o lenktynininkų sąrašas, kurie atstovavo šią komandą yra įspūdingas.

Fernando, be abejonės, yra vienas tokių, tad man bus ypatingai malonu sėstis į jo buvusį bolidą, kaip ateinančios ispanų lenktynininkų kartos atstovas.

Galiausiai noriu padėkoti visiems esantiems „McLaren“ už šią man suteiktą galimybę išpildyti savo vaikystės svajonę. Komanda turi ilgą ateities viziją ir su nekantrumu laukiu kol galėsiu atlikti savo rolę padedant jiems sugrįžti į sėkmės kelią.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia