Formulės 1 valdytojai norėtų, kad į sportą grįžtų sparčiai dylančios padangos, kaip 2011-2012 sezonais sako Mario Isola.

„Pirelli“ atstovas Mario Isola, atskleidė, kad paruoštame plane nuo 2020 sezono yra minimos labai greit dylančios padangos, kurios turėtų padidinti veiksmo trasoje lygį.

„Prieš duodami atsakymą Formulei 1 mes norime atlikti simuliacijų, bei kuo geriau įsigilinti į situaciją. Greičiausiai padangos turėtų būti panašios į 2011-12 metų. Dabar mes atliekame palyginimus“, – sako M. Isola.

Reklama

Visgi Mario sako, kad nieko drastiško tikėtis nevertėtų, mat jei padangos ir dils labai sparčiai, komandos lieps savo lenktynininkams jas dar labiau tausoti.

„Dilimas yra viena medalio pusė, visai kas kita yra situacija trasoje lenktynių metu. Lenktynių metu komandos suinteresuotos, kad padangos atlaikytų kuo ilgiau ir, kad jos diltų kuo mažiau, tad dėl to jie lieps lenktynininkams kuo labiau jas tausoti. Tai gali lemti galutinius rezultatus, tad jie suinteresuoti taip elgtis.

Visą šią situaciją reikia gerai iš analizuoti. Vien tik spėliojimas čia nepadės, reikia stengtis kuo tiksliau viską ištirti, kad nesigautų priešingai esamiems norams.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments