Nico Hulkenbergas kaip ir Danielis Ricciardo startuos iš rikiuotės galo, abiejų lenktynininkų boliduose keičiami varikliai.

FIA ką tik išplatino pranešimą, kad N. Hulkenbergas su D. Ricciardo užims paskutinę startinę eilę sekmadienio lenktynėse.

Apie sprendimą variklį keisti Danielio bolide „Red Bull“ pranešė dar savaitės pradžioje, nes komanda nusprendė sumontuoti naujausios specifikacijos „Renault“ jėgainę.

Reklama

Hulkenbergo bolide, kaip ir australo, bus sumontuotas naujas variklis, naujas turbo kompresorius, nauji MGU-H ir MGU-K generatoriai, nauja valdymo elektronika, ir naujos baterijos sukauptai energijai kaupti.

Tiesa „Renault“ anksčiau skelbė, kad vokiečiui bus montuojamas ne naujausios C specifikacijos variklis, ar senesnės – B.

Abu sportininkai jau išnaudojo leidžiamus kiekius jėgos agregatų, todėl jei jiems prireiks ir dar naujų elementų, tada jie ir vėl gaus baudų.

„Renault“ keisti variklį vokiečio bolide nusprendė po avarijos Belgijoje, už kurią Nico jau ir taip „apdovanotas“ 10 starto pozicijų bauda.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments