N. Hulkenbergas: TOP komandos yra perpratę tam tikras paslaptis

0
Nico Hulkenberg

Nico Hulkenbergas sako, kad TOP komandos ne tik turi pranašumą kvalifikacijose, tačiau ir didesnį žinių bagažą lyginant su „Renault“.

„Renault“ komanda šiuos metus gali užbaigti ketvirtoje konstruktorių taurės vietoje ir užimti geriausią likusią vietą po „Mercedes“, „Ferrari“ ir „Red Bull“.

Reklama

Tačiau atsilikimas nuo greičiausiųjų trejeto yra pakankamai ryškus. Bet „Renault“ guodžia tai, kad jie į rikiuotę, kaip visiška gamyklinė komanda sugrįžo tik 2016 metais.

Tada jie komandą išpirko iš bankrutuojančios „Lotus“ ir visos struktūros perkūrimas truko tris metus.

N. Hulkenbergas jaučia, kad „Renault“ vienoje vietoje dar stipriai nusileidžia konkurentams ir tai yra žinios.

„TOP komandos yra išsiaiškinusios kažką, ko mes dar nesugebėjome. Mums dar reikia išsiaiškinti šią paslaptį“, – sakė N. Hulkenbergas.

„Manau, kad nėra vienos srities, kuri mūsų pranašumą nukirstų pusę sekundės. turėtume pasitempti visose srityse.“

31 metų lenktynininkas, kuris per 155 lenktynes dar nėra nei karto užlipęs ant podiumo teigia, kad „Mercedes“ ir „Ferrari“ turimi kvalifikaciniai ir „party“ rėžimai, daro didžiausią skirtumą.

„Kiti mūsų konkurentai kvalifikacijoje turi daug daugiau galios nei mes.“

„Būtent dėl šios priežasties, mes lenktynėse atrodome daug geriau nei kvalifikacijose. Lenktynių rėžimu jie turi sumažinti tą galią.“

2019 m. vokietis turės naują komandos draugą, kadangi Carlosas Sainzas pereina į „McLaren“, o Danielis Ricciardo jungiasi prie prancūzų ekipos.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments