„Mercedes“ sako, kad „Ferrari“ incidentai gali būti sąmoningi

0
toto wolffas

„Mercedes“ komandos vadovas sukritikavo „Ferrari“, kad šie antrose lenktynėse iš eilės atsitrenkė į jo komandos lenktynininkus pirmąjame rate.

Po to, kai starto metu Lewisas Hamiltonas prarado lyderio poziciją, trečiąjame posūkyje į jį atsitrenkė Kimi Raikkonenas. Panašus incidentas įvyko prieš savaitę Prancūzijoje, kaip Sebastianas Vettelis starto metu rėžėsi į Valtteri Bottą.

Reklama

S. Vettelio klaida buvo įvertinta 5 sekundžių bauda, kai tuo tarpu K. Raikkoneno – 10 sekundžių bauda, kurią suomis atliko pirmojo sustojimo metu.

Apdovanojimų metu, ant podiumo, L. Hamiltonas replikavo, kad „Ferrari“ naudoja „įdomias taktikas“, o Toto Wolffas sakė, kad jų nuomonė yra atvira diskusijai.

Paklaustas, ką „Mercedes“ vadovas galvoja apie šį incidentą, jis atsakė: „Lenktyninis incidentas. Tačiau mūsų nelaimei, pirmą kartą mus išmušė Prancūzijoje, o antrą kartą čia.“

„Praradome labai daug konstruktorių įskaitos taškų. James Allison žodžiais kalbant: „kaip tu manai, tai buvo padaryta sąmoningai, ar dėl kompetencijos stokos?“. Taigi, mes liekame prie tokios nuomonės.“

Nepaisant L. Hamiltono sugrįžimo ant podiumo, „Ferrari“ padidino savo persvarą abejose čempionatų įskaitose. O komandos vadovas tikisi, kad komanda persigrupuos prieš savo namų lenktynes Vokietijoje.

„Šį savaitgalį mūsų komanda tikrai gerai padirbėjo, mes sulaukėme tikrai daug palaikymo ir tuo pačiu didelio spaudimo.“

„Sakyčiau keistos taktikos iš jų pusės, tačiau mes darysime viską ką galime, kad juos nugalėtume ir kitose lenktynėse būtume geresni.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia