„Mercedes“ patvirtino, kad Australijoje buvo įsivėlusi programinės įrangos klaida

0
sc safety car sebastian vettel lewis hamilton

„Mercedes“ atskleidė, kad Australijos GP lenktynėse, jų sistemose buvo įsivėlusi programinės įrangos klaida, kuri leido Sebastianui Vetteliui iškovoti pergalę.

Lewisas Hamiltonas buvo geroje pozicijoje, kur jis galėjo laimėti lenktynes, tačiau trasoje pasirodžius virtualiam saugos automobiliui „Mercedes“ suklydo skaičiuodami.

Reklama

Britas nuo vokiečio atsiliko apie 13 sekundžių, o pasaulio čempionų programinė įranga parodė, kad jų lenktynininkas yra saugus, tačiau „Ferrari“ lenktynininkui pasikeitus padangas, jis išliko lyderio pozicijoje.

„Mercedes“ savo „YouTube“ paskyroje įkėlė video įrašą, kuriame paaiškina, kas nutiko tuo metu, kai trasoje pasirodė VSC.

„Mes atradome, kad problema buvo susijusi su programine įranga, kuri tuo metu mums sakė, kad Lewisas yra saugus, o Vettelis atsidurs už mūsų“, – sakė Andrew Shovlinas.

„Problema yra susijusi su lenktynių strategijos programine įranga, kurią mes naudojame. Tai nėra internetinis įrankis ir su juo mes sukūrėme rato laikų delta parametrus ir dabar aišku, kad jis mums pateikė neteisingą skaičių.“

„Skaičius, apie kūrį mes atlikome skaičiavimus buvo 15 sekundžių, tačiau realybėje tas skaičius buvo apie 13 sekundžių. Tai tokia buvo mūsų paskaičiuota delta.“

„Mes skaičiavome, kad tokioje situacijoje būsime saugūs. Mes tikėjome, kad turime nedidelį pranašumą, tačiau visi matėte kas nutiko. Mes atsidūrėme antroje pozicijoje ir šioje trasoje atlikti lenkimą yra labai sudėtinga, todėl negalėjome prasibrauti į priekį.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie