Kol Formulės 1 sezone vasaros atostogos tol ore sklando daug kalbų apie tai kas kur gali lenktyniauti kitais metais.

„Mercedes“ sako netrukdysią savo jaunųjų talentų programos nariui Estebanui Oconui, je jis nuspręstų kitą sezoną atstovauti „Renault“ komandai.

Po to kai vokiečių komandoje paaiškėjo, kad karjerą tęs Lewisas Hamiltonas, bei labai panašu, kad ten liks ir Valtteri Bottas, su „Renault“ labai rimtai pradėjo būti siejamas Estebanas Oconas.

Reklama

Dabar prancūzas lenktyniauja „Force India“ komandai, tačiau praeitą savaitę jos valdymą perėmė bankroto administratorius.

E. Oconas jau seniai buvo siejamas su „Renault“, o dėl sekančio sezono kalbama gana rimtai, mat iš ten gali tekti išeiti Carlosui Sainzui, kuris prancūzams yra paskolintas „Red Bull“.

„Kai mes pradėjome dirbti su Estebanu jis jau buvo stipriai siejamas su „Renault“. Tuo metu mes buvome ką tik sukūrę savo jaunųjų lenktynininkų programą, kurios pirmaisiais nariais ir tapo Pascalis Wehrleinas ir Estebanas Oconas“, – pasakojo Toto Wolffas.

„Iki šiol mes stengiamės jiems padėti padaryti kuo sėkmingesnę karjerą. Mes jiems linkime tapti pasaulio čempionais.

Visgi su Valtteri ir Lewisu mūsų lenktynininkų vietos užimtos, su jais puiki atmosfera, stabilu ir „Mercedes“ komandoje galimybių, kol kas, nėra.

Jei Oconas gautų gerą progą lenktyniauti kitur ir ten daryti sėkmingą karjerą mes tikrai nebūsime trukdžiu tam.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia