„Mercedes“: jei ne Verstappenas Bottas galėjo finišuoti antras

0
valtteri bottas mercedes max verstappen red bull

„Mercedes“ komanda nusivylusi Maxo Verstappeno elgesiu Italijos GP lenktynėse, jų manymu Valtteri Bottas galėjo būti antras.

Likus maždaug 10 ratų iki lenktynių pabaigos Valtteri Bottas sparčiai pasivijo Maxą Verstappeną ir bandė lenkti, visgi „Mercedes“ lenktynininkui lenkimo atlikti nepavyko. Vietoje to Maxas Verstappenas trinktelėjo į suomio bolidą.

Už kontaktą olandas buvo nubaustas 5 sekundžių bauda, ir po lenktynių jis nusirito net dviem pozicijomis žemyn.

Reklama

Tačiau Valtteri prarado visus šansus vytis Kimi Raikkoneną, kurio padangos buvo labai sugadintos ir turbūt jis Valtteri nebūtų pasipriešinęs.

„Maxą sunku aplenkti trasoje, o sekmadienį mums nepakako greičio tiesiosiose, tad mes nusprendėme nebandyti jo lenkti, bet stengtis išlaikyti padangas kuo geresnės būklės“, – sako pagrindinis strategas Jamesas Vowlesas.

„Vėliau Valtteri padangos buvo kur kas geresnės būklės nei Maxo, jam buvo labai sunku, tad besigindamas nepasuko į pirmą posūkį ir dar suskubo komandai kvailai pasiteisinti.

Kai Bottas galiausiai susilygino su Maxu, jis nepaliko vietos ir susidūrė su Valtteri“, – tęsė Jamesas. „Tai tik įrodė, kad mūsų strategijos dėka, jis buvo greitesnis trasoje. Jei ne tas kontaktas, Valtteri nebūtų praradęs viso rato bandydamas vėl vytis Maxą ir tikrai realu galvoti, kad jis būtų pasivijęs Kimi.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia