„Mercedes“ gali panaikinti jaunųjų lenktynininkų akademiją

0
toto wolffas

Toto Wolffas sako, kad „Mercedes“ gali atsisakyti savo jaunųjų lenktynininkų programos, nes vietų Formulėje 1 tiesiog neužtenka.

„Mercedes“ dabar turi tris lenktynininkus savo akademijoje: Estebaną Oconą, George Rusellą ir Pascalį Wehrleiną. Visiems jiems nėra jokios užtikrintos ateities Formulėje 1 ir Toto Wolffas sako, kad tai jį labai erzina.

Vokiečių atmetė galimybę pirkti komandą ir turėti jam vien tam, kad bandyti jaunuolių galimybes Formulėje 1, kaip daro „Red Bull“ su „Toro Rosso“ komanda.

Reklama

Jei savo atstovaujamam trejetui nepavyks rasti vietos rikiuotėje Toto sako siūlysiantis valdybai nutraukti šios akademijos veiklą.

„Mes turime tris labai talentingus jaunuolius, o galimybių jiems lenktyniauti beveik nėra. Manau pats laikas nuspręsti, kaip elgtis toliau“, – sako Wolffas.

„Turėti savo atskirą komandą šiam tikslui galimybių nėra. Investuoti 80-100 milijonų dolerių vien tam, kad išbandyti jaunuosius lenktynininkus mes nenorime.

Kita medalio pusė ta, kad jei lenktynininkas atstovaujamas „Mercedes“ taip pat nepalengvina derybų.

Aš pats esu lenktynininkas, tad manau, kad jaunuolius reikia remti ir ruošti, aš tikiuosi, kad mes rasime jiems galimybių.

Jei mes nesugebėsime rasti jokio sprendimo tada kyla klausimas, kam reikalinga tokia akademija? Geriau grįžti prie samdomų lenktynininkų.

Ar aš kelsiu šį klausimą per pasitarimą su valdyba metų pabaigoje priklausys nuo to, kaip mums seksis su Geroge, Pascaliu ir Estebanu.“

Pasirodė kalbos, kad Estebano Ocono, kaip savo lenktynininko norėtų net keletas komandų, bet jiems netinka, kad šis yra „Mercedes“ narys.

„Mūsų parama reikalinga iki tol kol ateina galimybė lenktyniauti Formulėje 1. O tada prasideda savi niuansai, jei esi susijęs su „Mercedes“.

Jei mūsų lenktynininkas atstovauja kitai komandai tai jis atstovauja kitai komandai, aš nesikišu ir nesiruošiu to daryti, nesvarbu jis vairuoja „Williams“, „Renault“, ar „McLaren“, nepaisant to kas yra kalbama „paddocke“.

Dėl to mums reikia peržiūrėti savo sistemą“, – piktinosi Toto.

 

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia