Maxas Verstappenas nesijaučia kaltas dėl Ocono apstumdymo

0
max verstappen red bull

Maxas Verstappenas sako, kad jis nesijaučia kaltas dėl savo reakcijos po Brazilijos GP lenktynių, kai jis apstumdė Estebaną Oconą.

Priminsime, kad M. Verstappenas pirmavo lenktynėse ir atrodė, kad jam niekas nesutrukdys nugalėti Brazilijoje, tačiau, kai Oconas jį bandė lenkti įvyko avarija ir olandas turėjo tenkintis antra pozicija.

Po lenktynių Maxas apstumdė Estebaną už ką gavo dviejų dienų viešų darbų baudą, tačiau spaudos konferencijoje paklaustas ar dabar elgtųsi kitaip atsakė: „Ne, tikrai ne.

Reklama

Aš įvykius pamenu taip: aš buvau ką tik aplenkęs Lewisą ir tapau lenktynių lyderiu. Visą sezoną viskas sukosi aplink padangų tausojimą. Tad kai tik tapau lenktynių lyderiu aš nustojau spausti ir tiesiog ramiai važiau taupydamas padangas“, – kalbėjo Verstappenas.

„Kažkas tuo metu išvažiavo iš „pit’ų“ su naujom padangom. Apskritai visą šį sezoną, jei gerai žinau, „Force India“ buvo lėtesni už mus sekunde ar pusantros.

Maždaug du ratus naujos padangos tau suteikia pranašumą, be to lyderiai priekyje paprastai nevažiuoja ant galimybių ribos. Juk kai tampi lenktynių lyderiu nėra kur skubėt. Galbūt tu ir nori atsikovoti tą prarastą ratą, bet kaip ir sakiau, naujos padangos pranašumo suteikia tik du ratus, o tada tau ir vėl teks mus praleidinėti. Jei bandai lenkti bet kokioj trasos vietoje tai tik sunaikini savo padangas dar greičiau. Aš manau, kad visada geriau važiuoti arti lyderio ir jo nelenkti, o tiesiog sekti. Akivaizdu taip mano ne visi.“

Olandas sako, kad prie svarstyklių jis nuėjo tikėdamasis atsiprašymo.

„Aš tik norėjau, kad manęs atsiprašytų, bet gavau šiek tiek kitokį atsakymą.

Po lenktynių mes pilni emocijų, aš buvau, ką tik praradęs pergalę. Tad aš manau, kad aš elgiausi labai ramiai. Viskas galėjo baigtis daug blogiau.

Apsistumdymų būna visuose sportuose. Prieš kelias dienas mačiau apsistumdymą futbole, tad aš tikrai manau, kad elgiausi pakankamai ramiai. Ko jūs iš manęs tikitės, kad aš paspausiu ranką ir padėkosiu, kad vietoj pergalės likau antras?

Na gavau dvi dienas darbų iš FIA. Visgi noriu priminti, kad jūs negirdite kas kalbama prie svarstyklių, t ad jūs nematote viso paveikslo. Jūs pamatėte tik, kaip aš jį apstumdau, bet jei girdėtumėte visą pokalbį būtumėte kitokios nuomonės.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia