Maxas Verstappenas nepatenkintas F1 padangų taisyklėmis

0
max verstappen red bull jav gp

M. Verstappenas sako, kad dėl galiojančių Formulės 1 padangų taisyklių treniruotės lyjant lietui yra beprasmės.

Verstappenas sako, kad visi stengiasi išlaikyti kuo daugiau naujų komplektų lenktynėms ir kvalifikacijai, tad treniruotės tiesiog beprasmės.

Abejos treniruotės vyko lyjant lietui, tad komandos trasoje praleido labai mažai laiko. Lietaus sinoptikai žada ir kvalifikacijos metu, tad komandos stengiasi išlaikyti kuo daugiau naujų padangų komplektų.

Reklama

Maxas sako, kad taisyklės yra šiek tiek neteisingos, nes sausam orui padangų atvežama net po 14 komplektų kiekvienai komandai, o jei lytų, vos po 4.

Kadangi kvalifikacija sudaryta iš trijų etapų, o dar reikia įvertinti ir lenktynes, tad taip išeina, kad kiekvienai daliai vos po vieną naują padangų komplektą.

„Turime vos vieną komplektą, kuris ir taip jau panaudotas ir sukibimas jau būna prastas. Mes nenorime naudoti nei vieno kito komplekto padangų, nes jų galbūt prireiks kvalifikacijoje. Tad viskas šiek tiek beprasmiška. Veiksmo nedaug, tiesiog sėdim ir laukiam pabaigos.

Jei turėtume daugiau padangų tada daugiau laiko leistume trasoje. Tai būtų tikrai įdomiau.“

Danielis Ricciardo nukentėjo dar labiau, mat jis pirmųjų treniruočių metu pradūrė vieną padangą ir antroje treniruotėje trasoje išvis nepasirodė.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia