Maxas Verstappenas nemano, kad „Red Bull“ pavyks pasivyti pagrindinius konkurentus

0
max verstappen

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas abejoja, kad jo atstovaujama ekipa antroje sezono pusėje bus pajėgi pasivyti pagrindines konkurentes – „Mercedes“ ir „Ferrari“ ekipas.

Prieš 2017 m. sezoną buvo manoma, kad naujos su aerodinamika susijusios taisyklės bus parankios „Red Bull“ ekipai ir ji gali kovoti rikiuotės priekyje, tačiau taip nenutiko. M. Verstappenas nesitiki, kad situacija labai pasikeis ir po vasaros pertraukos.

Reklama

„Manau, jog trasose, kuriose nėra labai daug tiesiųjų, atsiliekame nedaug – maždaug trimis dešimtosiomis (sekundės dalimis – red. past.). Ten, kur tiesiųjų daugiau, atsiliekame labiau. Nežinau, ko tikėtis iš būsimų lenktynių, bet, manau, konkuruoti su jais („Mercedes“ ir „Ferrari“ – red. past.) mums bus gana sunku. Tikiuosi Spa vėl pamatyti labai stiprią „Mercedes“, kadangi jų variklis vis dar geriausias visoje rikiuotėje. Mes ir toliau tobulėsime, tačiau tą darys ir kitos komandos, todėl turime būti tikri, jog tai darysime greičiau ir, žinoma, geriau. Taigi, turime įsitikinti, kad mūsų bolidas tobulinamas teisinga kryptimi“.

Šiuo metu „Red Bull“ ekipa savo sąskaitoje turi 184 taškus ir komandinėje įskaitoje žengia trečia, ženkliai atsilikdama nuo minėtų pagrindinių konkurenčių.

Reklama

Komentarai

avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie