Vakar vykusiose lenktynėse Vengrijoje vienas „Red Bull“ vėl nebaigė lenktynių, šįkart tai Maxas Verstappenas.

M. Verstappenas vakar dienos lenktynes pradėjo tiesiog puikiai, kai j is starto metu iškovojo net dvi pozicijas. Visgi džiaugtis tuo „Red Bull“ ilgai negalėjo, nes jau 6 rate olandas pranešė, kad jo bolido variklis neturi galios.

Radijo ryšiu olandas išsakė visą nepasitenkinimą šia situacija.

Reklama

„O gal aš galiu tęsti varžybas? Man nerūpi ar šis suš****s variklis suges nepataisomai. Ištisai vien nesąmonės.“

Žurnalistų po visko paklaustas ar jo manymu jis nusipelnė geresnės situacijos atsakė: „Taip, ir manau kad mes nusipelnėme abu, tiek aš tiek Danielis, tikrai viskas neturėtų vykti taip kaip dabar.

Kai už variklius komanda moka milijonus tai tikiesi bent jau padoraus  variklio, o šis vis genda. Plis mes turime susitaikyti, kad esame lėčiausi (iš lyderių), tad pasakysiu atvirai, po tokių situacijų tikrai sunku susitaikyti su situacija.

Aš buvau labai susierzinęs, kai kalbėjau su komanda radijo ryšiu. Manau, kad turėjo būti ne vienas pypsiukas, dėl to man gėda, tačiau yra kaip yra.

Aš tuo metu buvau 25 sekundėmis priekyje (Ricciardo) vien dėl startinės pozicijos, viskas man klojosi gerai. 5 vieta buvo mažiausia ką galėjau pasiekti, įvertinus viską kaip baigėsi lenktynės.

Eilinį kartą praradome daug taškų, dar lauksime kol paaiškės ar SPA neturėsime starto pozicijų baudos. Tiesa pasakius dabar man tai ir nerūpi.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia