Maurizio Arrivabene: mes neskirstome pilotų į Nr. 1 ir Nr. 2

0
@ScuderiaFerrari

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizio Arrivabene tvirtina, kad ekipa neturi piloto „Numeris 1“ ir kad konstruktorių taurė bei komandos interesai yra aukščiau visko.

Po lenktynių Monake pradėta kalbėti, kad „Ferrari“ pasirinko palaikyti Sebastianą Vettelį kovoje dėl titulo. Tai po lenktynių neigė tiek pats vokietis, tiek dabar M. Arrivabene.

Reklama

„Ne“, – paklaustas, ar „Ferrari“ dabar skirsto pilotus pagal prioritetus, atsakė italas.

„Po Monako teko skaityti ir girdėti daug spekuliacijų apie tai, kad turime pilotą „Nr. 1“ ir pilotą „Nr. 2″. Visada sakiau, kad komandoje tokios situacijos nėra“.

M. Arrivabene pripažino, kad jį prajuokino po Monako pasirodę komentarai, o komanda į pilotų kovą, duodama komandinius nurodymus, kištis neketina.

„Darome viską, kad laimėtume konstruktorių įskaitoje. Norint tai pasiekti, reikia abiejų pilotų (indėlio). Jau sezono pradžioje esu pasakęs, kad komandos interesai yra aukščiau. Taip pat esu aiškiai pasakęs, kad nebus jokių komandinių nurodymų. Mūsų pilotai apie tai žino ir su tuo sutiko. Manau, kad tai, kas įvyko Monake, buvo… žinote, mane prajuokino kai išgirdau tuos komentarus (apie komandię taktiką – red. past.), kadangi jos nebuvo“.

Italas taip pat atskleidė, kad komanda tam tikras komandines taisykles taikytų tik tada, jei vienas pilotas kovoje dėl titulo įgytų ženklų pranašumą.

„Ferrari“ koncentruojasi į konstruktorių įskaitą. Pilotų įskaita yra pačių lenktynininkų darbas. Jie yra laisvi dėl jos kovoti, bent jau kol taškai aiškiai nusvyra į vieną ar kitą pusę. Tokiu atveju mes turime savo taisykles, bet dar ne šiam momentui, ne Monakui“.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia