„Manor“ ateitis Formulėje 1 – miglota

0

„Manor“ komanda turi rimtų problemų prieš 2017 metų Formulės 1 sezono startą, žlunga derybos su investuotojais ir nepavyksta pasiekti susitarimo, skelbia Sky News.

Reklama

Sky News praneša, kad ekipa, kuri pastatuosius du sezonus buvo finansuojama „OVO Energy“ įkurėjo Stepheno Fitzpatricko, paprašė „FRP Advisory“ atlikti administratoriaus vaidmenį, jeigu to prireiks.

Stephenas Fitzpatrickas lapkričio mėnesį buvo pareiškęs, kad „Manor“ pasiekė susitarimą su nauju investuotoju, tačiau nei jis, nei kiti atsakingi komandos vadovai po šio pareiškimo, apie naują investuotoją, niekada nekomentavo. „Manor“ komandoje dirba maždaug 200 darbuotojų.

„Manor“ didesnę 2016 metų sezono dalį laikėsi 10 konstruktorių įskaitos vietoje, kai Pascalis Wehrleinas iškovojo vieną tašką Austijoje, tačiau Felipe Nasras Brazilijos GP pasiekė devintą vietą ir „Sauber“ ekipa nustūmė „Manor“ į lentelęs apačią. Pagal Formulės 1 taisykles tik pirmos 10 komandų pretenduoja į prizų fondą.

„Tai [dešimtos vietos praradimas] nepadeda finansiškai, bet mūsų susitarimo sąlygos buvo peržiūrėtos iš naujo.“ Stephenas Fitzpatrickas komentavo paskutinėse 2016 metų sezono lenktynėse Abu Dabyje.

„Buvo aišku, kad būnant dešimtoje vietoje ir likus dar dvejoms lenktynėms, įvairiausių scenarijų dar gali nutikti, mes juos planavome iš anksto. Mane tai nuvylė, bet nebuvo netikėta.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments