M. Schumacheris buvo labai arti sugrįžimo į „Ferrari“ 2009 m.

0
Luca di Montezemolo

Buvęs „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo atskleidė, kad septyniskart Formulės 1 čempionas Michaelis Schumacheris buvo labai arti to, kad 2009 m. italų komandoje pakeistų susižeidusį brazilą Felipe Massą.

F.Massa tų metų Vengrijos GP lenktynėse pateko į rimtą incidentą, kai nuo kito bolido atskriejusi spyruoklė pramušė brazilo šalmą ir rimtai jį sužeidė.

Reklama

Brazilui teko į kaukolę implantuoti titano plokštelę, dėl ko jis buvo priverstas praleisti likusia sezono dalį, o „Ferrari“ ekipai teko ieškoti pamainos.

„Buvau labai nuliūdęs dėl šio siaubingo incidento Budapešte, todėl paprašiau Michaelio atvykti į mano ofisą“, – Vokietijos Cologne mieste dalyvaudamas M. Schumacheriui skirtoje parodoje prisiminė L. Di Montezemolo.

„Pasakiau jam: klausyk, Michaeli, turi tai padaryti dėl manęs ir „Ferrari“ – tu turi grįžti. Pusvalandį jo negalėjome įtikinti, tačiau po valandos Michelis pasakė: gerai, aš negaliu atsisakyti“.

Tačiau dėl neseniai įvykusios motociklo avarijos pasekmių M. Schumacheriui nebuvo leista sugrįžti, nepaisant to, kad jis sėkmingai išbandė 2007 m. „Ferrari“ bolidą.

„Michaelis buvo pilnas entuziazmo, kaip vaikas ar jaunas pilotass. Tada jis nuvyko į Mugello („Ferrari“ bandymų trasa Italijoje – red. past.) ir atliko puikų važiavimą su F2007. Deja, jo gydytojas uždraudė jam sugrįžti. Jis pasakė, kad Michaelis nėra pasirengęs, kas visus mus labai nuliūdino“, – pridūrė buvęs „Ferrari“ prezidentas.

F. Massą tame sezone pakeitė Luca Badoeris ir Giancarlo Fisichella.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments