M. Arrivabene paaiškino Kimi pozicijos praradimo priežastis

4
@formulapassion.it

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizio Arrivabene liko labai patenkintas abiejų savo pilotų – Sebastiano Vettelio ir Kimi Raikkoneno – pasirodymu Monako GP lenktynėse ir paaiškino suomio pozicijos praradimo priežastis.

K. Raikkoenenas Monake startavo pirmas ir tai buvo pirma suomio „pole“ pozicija nuo 2008 m. Prancūzijos GP. Tiesa, šiam pilotui ją išsaugoti pavyko tik iki sustojimų boksuose, po kurių į priekį išsiveržė ir lenktynėse triumfavo S. Vettelis.

Reklama

M. Arrivabene toks scenarijus nenuvylė, kadangi komanda iškovojo pergalingą dublį.

„Pirma ir antra pozicijos trasoje, kurioje išryškėja bolido ir piloto savybės, yra puikus rezultatas visai komandai. Abu mūsų pilotai savo darbą atliko čempioniškai. Kimis pirmavo lenktynėse iki savo planuoto sustojimo. Sebas dar kelis ratus liko trasoje, siekiant apsisaugoti nuo (Danielio) Ricciardo. Vettelio (ratų) laikai su gerokai padėvėtomis ultra minkštomis padangomis buvo puikūs, kas rodo „Pirelli“ produkcijos kokybę“.

Italo teigimu, Kimi savo poziciją prarado ne tik dėl puikaus S. Vettelio tempo po suomio sustojimo, bet ir dėl to, jog sugaišo kiek per daug laiko lenkdamas ratu atsiliekančius pilotus.

„Kalbant apie Kimi, deja, jis prarado šiek tiek per daug laiko už ratu atsiliekančiųjų. Svarbiausias dalykas lenktynėse buvo tas, kad sunkus vyrukų darbas, kurį jie nuveikė trasoje, atsipirko. Dabar turime galvoti apie artėjančias lenktynes Kanadoje“.

Iškovojusi pergalingą dublį Monake, „Ferrari“ 17 taškų aplenkė „Mercedes“ ekipą komandinėje įskaitoje, o S. Vettelis sutvirtino savo lyderio pozicijas pilotų rikiuotėje, jau 25 taškais lenkdamas minėtos komandos lenktynininką Lewisą Hamiltoną.

Reklama

4 Komentarai (-ų)

  1. Ne visiems dar aišku, kad Kimis tiesiog lėtesnis buvo. Aišku, jei Sebas būtu stojęs iškart po Kimio tai nebūtų aplenkęs, bet kam stot jei dar yra gumos.

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia