M. Arrivabene: mano ateitis su „Ferrari“, o ne „Juventus“

0
maurizio arrivabene ferrari

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizio Arrivabene sako, kad jis neturi jokių ketinimų palikti komandą ir keltis vadovauti „Juventus“ ekipai.

Po lenktynių Rusijoje, kai „Mercedes“ padidino savo persvarą abiejuose čempionato įskaitose, Italijoje pasirodė gandai, kad „Ferrari“ komandoje gali būti daugiau didelių permainų.

Reklama

Italų ekipos vadovas buvo minimas, kaip vienas iš devynių kandidatų užimti generalinio direktoriaus rolę „Juventus“ klube.

Tačiau kalbėdamas per naujojo „Ferrari“ dažymo pristatymą, jis sakė, kad yra atsidavęs Formulės 1 komandai ir nepakeis Giuseppe Marotta futbolo klube.

„Aš esu su „Ferrari“, todėl mano ateitis ir yra „Ferrari“ komandoje“, – sakė M. Arrivabene.

„Aš jau ilgus metus buvau viena sudedamųjų kompanijos [futbolo klubo „Juventus“] valdybos dalių ir prieš ateinant į šią poziciją Maranelle, aš žinojau apie visus rizikos veiksnius.“

„Aš džiaugiuosi galėdamas likti valdyboje, su sąlyga, kad paskyrimas bus priimtas kitame akcininkų susirinkime, tačiau mano darbas dabar yra čia [„Ferrari“ komandoje].“

Prieš Japonijos GP lenktynes, „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis nuo lyderio atsilieka 50 taškų skirtumu.

Konstruktorių įskaitoje italų ekipa nuo „Mercedes“ taip pat atsilieka, tik čia 53 taškais, likus dar 5 etapams šiame sezone.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia