M. Arrivabene: leiskite mums ramiai dirbti

0

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizio Arrivabene paragino kritikus ir spaudą, leisti komandai dirbti taikiai ir ramiai, po kelių paskutių lenktynių nuopolio ir formos kritimo.

@gpupdate.net
@gpupdate.net

„Ferrari“ komanda iš vienuolikos bandymų laimėti lenktynes, kolkas neturi nei vieno sėkmingo, nepaisant didelių vilčių kovoti su „Mercedes“ 2016-aisiais. Keliose paskutinėse lenktynėse „Red Bull“ komanda kėlė didesnį pasipriešinimą „Mercedes“ ekipai, nei italų komanda. Netgi buvo pasigirdę gandai, jog Jamesas Allisonas gali palikti „Ferrari“ ir grįžti į „Renault“ ekipą. Prieš Vengrijos GP „Red Bull“ komandos vadovas, Christianas Hornernis, pasiūlė Sebastianui Vetteliui persikelti į „Mercedes“ ekipą 2018 metais, dėl stagnuojančio „Ferrari“ progreso.

Reklama

„Sebas niekada nesakė, kad jam nepatinka atmosfera „Ferrari“ komandoje, jis patvirtino daug kartų, kad jaučiasi puikiai,“ – sakė M. Arrivabene.

„Prieš du mėnesius visi klausinėjo tų pačių klaisimų apie Kimį ir jo kontraktą. Po Kimio, buvau aš, kiekvieną dieną, kiekvieną savaitę, kelis paskutinius mėnesius kalbėjo, kad Jamesas Allisonas  perims mano darbą.“

„Tada mes patvirtinome Kimio kontraktą, o dabar prasidėjo kalbos apie Sebastianą Vettelį, paliekantį „Ferrari“. Tikriausiai man reikia perimti jo darbą, o jis perims mano! Taigi prašau, geriau leiskite mums dirbti ramiai ir taikiai.“ – kalbėjo „Ferrari“ vadovas, M. Arrivabene.

Šiuo metu, konktruktorių įskaitoje, „Ferrari“ pirmauja tik vienu tašku prieš „Red Bull“. „Mercedes“ komanda, 154 taškais priekyje, nuo antroje vietoje esančių italų.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia