Lewisas Hamiltonas siūlo super GP savaitgalius

0
lewis hamilton mercedes

Lewisas Hamiltonas sako, kad kai kurias nuobodžias lenktynes reikėtų keisti ir tokius savaitgalius vadinti super GP.

L. Hamiltonas prisiminė, kad būdamas vaikas kai kuriuos GP tiesiog pramiegodavo, nes jie yra visiškos nuobodybės.

„Mano nuomone labiausiai reikia keisti tai, kad dabar vyksta 21 lenktynės ir visos keturios kiekvieno GP savaitgalio dienos vyksta identiškai“, – sako Lewisas.

Reklama

„Aš manau mums reikia lankstumo. Kai kuriuose žieduose viskas turėtų vykti šiek tiek kitaip, tada vyktų „Super savaitgaliai“.

Tikrai yra trasų, kuriose lenktynės yra nuobodžios. Aš pamenu, kaip augdamas ir žiūrėdamas lenktynes paprasčiausiai užmigdavau pažiūrėjęs startą. Esu tikras, kad ir dabar yra tokių žmonių, po starto jie užmiega ir pabunda pažadinti žadintuvo prieš pat lenktynių pabaigą. Aš irgi taip darydavau, kai buvau jaunas. Žinoma buvo tokių trasų, kuriose lenktynės tave visada išlaikydavo palinkusį prie TV, kaip kad, greičiausiai, šiemet buvo Baku.

Šiemet situacija šiek tiek geresnė, dėl naujų bolidų. Bet vistiek, esu tikras, yra nuobodžių lenktynių. Tad reikėtų atrinkti tokias trasas ir pamąstyti, kaip lenktynes padaryti įdomiomis? Ar tai būtų atvirkštinės startinės pozicijos, ar kažkas kitas, nesvarbu, reikia apie tai kalbėtis“, – tikino Hamiltonas.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie