Po penktadienio treniruočių Italijos Monzos trasoje, Lewisas Hamiltonas, kad jų atsilikimas nuo „Ferrari“ panašus į matytą Belgijoje.

Lewisas Hamiltonas antrosiose treniruotėse atsiliko nuo greičiausio buvusio Sebastiano Vettelio 0.287 s.

Tarp Sebastiano ir Lewiso dar įsiterpė Kimi Raikkonenas. Hamiltono manymu „Mercedes“ Italijoje lėtesni panašiai tiek pat, kiek ir Belgijoje.

Reklama

„Aš manau, kad lėtesni esame labai panašiai, gal netgi tiek pat. Mes atsiliekame apie pusantros dešimtosios, beveik dvi, bet šis atsilikimas trumpose distancijose, važiuojant ilgesnius atstumus atsilikimas didėja. Mes visi dirbame iš visų jėgų. Žinoma, kai tu išvažiuoji į trasą, tau atrodo, kad tavo įveikiami ratai yra greiti, o tada pažiūri į „Ferrari“ rezultatus ir pamatai, kad jie dar greitesni, būna sunku. Na bet tokia jau ta kova, mes dirbame, kad būtume lygiaverčiais“, – kalbėjo Lewisas.

„Gamykloje visi dirba neįtikėtinai sunkiai. Mes dalyvausime susirinkime, kuriame spręsime ar dar yra ką daugiau išspausti iš bolido.“

Paklaustas kur jo manymu jie praranda daugiausiai laiko lyginant su „Ferrari“, britas atsakė: „Visur po truputį. Pavyzdžiui mes prarandame šiek tiek laiko lėtuosiuose posūkiuose – abiejuose Lesmo – antrajame sektoriuje. Ši problema turėtų būti nesunkiai išsprendžiama keičiant bolido nustatymus. Bet mes dar šiek tiek laiko prarandame ir tiesiosiose.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments