„Sauber“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras sako, kad jaunajam talentui Charlesui Leclercui dar reikia laiko, kad viską išmoktų.

Charlesas Leclercas yra „Ferrari“ globotinis ir į Formulę 1 žengia lydimas labai didelių lūkesčių, Vasseuras prašo suteikti vaikinui šansą ir nesmerkti jo nuo pirmųjų GP.

„Sauber“ pernai liko paskutine komanda, tačiau vistiek iš jaunojo prancūzo tikimasi, kad jis pasirodys kiek įmanoma geriau.

Reklama

„Aš Charlesą pažįstu jau… na ne 10 metų, bet panašiai, aš jį pažįstu nuo lenktyniavimo kartingais laikų“, – sako Fredericas.

„Iki šiol jis buvo labai sėkmingas. Jis nugalėjo galima sakyti visur kur dalyvavo, visgi sekantis žingsnis, be abejonės, yra didžiausias. GP3 ir F2, F3 ir GP3 yra pakankamai panašaus lygio. Lenktyniauti F1 yra visai kas kita.“

„Tau reikia išmanyti padangas, energijos kaupimą, variklio saugojimą. Tikrai yra daug ką reikia žinoti.“

„Be viso šito reikia išmokti viską apie trasą.“

„Man net nereikia stengtis ir jį spausti papildomai. Jam reikės parodyti rezultatus, o man svarbiausia, kad sezono metu jis rodytų tobulėjimo ženklus. Aš puikiai suprantu mūsų situaciją, ji panaši kaip ir Charleso.“

„Svarbiausia yra tobulėjimas sezono metu. Jis turi labai gerą nusiteikimą, aš tikiu, kad jis teisingai atliks jam pavestą darbą.“

„Ferrari“ komandoje 2019 gali būti laisva lenktynininko vieta, tačiau Vasseuras mano, kad Leclercui reikia koncentruotis darbui „Sauber“.

„Aš manau, kad jam reikia susikaupti darbui čia. Blogiausia, ką jis gali daryti, tai galvoti, kas gali nutikti ateityje. Tai nebūtų tinkamas nusiteikimas darbui.“

„Dabar jis turi būti susikaupęs darbui su mum, su „Sauber“ inžinieriais, o ne galvoti, kaip jam reikės kažkada dirbti su „Ferrari“.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia