„McLaren“ komanda paskelbė, kad jie leis savo jaunajam talentui išbandyti F1 bolidą Belgijoje, Lando Norrisas dalyvaus laisvosiose treniruotėse.

Tai bus pirmas kartas kai Lando Norrisas tampa GP savaitgalio dalyviu, jis pirmosiose treniruotėse pakeis Fernando Alonso.

Gil de Ferranas, „McLaren“ sporto direktorius, sako, kad šis savaitgalis labai svarbus komandai, jie čia pagerbs savo komandos įkūrėją Bruce McLareną.

Reklama

„Belgijos GP mums yra svarbi dėl keleto priežasčių. Tai legendinė trasa, joje mes patyrėme daug puikių akimirkų“, – sako de Ferranas.

Lando Norrisas yra įvardinamas kaip vienas kandidatų kitą met užimti vietą bolide. Mat iki šiol neaišku, ką pasirinks komanda, ar pratęsti sutartį su Stoffeliu Vandoorne ar rinktis kitą lenktynininką.

„Šį savaitgalį bus pirmas kartas kai mūsų atsarginis lenktynininkas vairuos mūsų bolidą lenktynių savaitgalio metu, jis pirmosiose treniruotėse penktadienį pakeis Fernando Alonso.

Tai ne tik jo tobulinimo programos dalis, bet ir siekis įvertinti bolido pajėgumą. Nuo šiol mes po kiekvienų lenktynių įvertinsime viską iš naujo ir žiūrėsime ką galėtume pakeisti.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie