Lance Strollas, dabar atstovaujantis „Williams“, vis garsiau siejamas su „Force India“ komanda, kurioje gali atsidurti jau kitą sezoną.

Gandus šiek tiek sustiprino ir pats L. Strollas, kai jis duodamas interviu pasakė, kad jo ateitis F1 nebūtinai susijus tik su „Williams“.

Paklaustas ar jis nori likti su komanda ir kitais metais jis atsakė: „Aš labai norėčiau, kad mes patobulėtume ir atsidurtume tokiame lygyje, kokiame norime būti visi kaip komanda.

Reklama

Lygiai taip pat aš noriu pasielgti protingai dėl savo paties ateities, tad galiu pasakyti tik tiek, kad visi sprendimai bus priimti kai tam bus tinkamas laikas, tada ir nuspręsime, kas yra geriausia man.

Kol kas aš nežinau ką aš veiksiu, ar kuria kryptimi suka mano ateitis“, – tęsė Lance. „Aš susikaupęs šiandienos darbams.“

Pasak gandų sutartis su „Force India“ gali būti pasirašyti per artimiausias savaites.

„Aš nekomentuosiu tokių kalbų, dabar aš turiu apie ką galvoti, apie kiekvieną savaitgalį laukiančius iššūkius. Veiklos tikrai iki kaklo.

Aš tikrai nemanau, kad jau viską nuveikiau, ką galiu, Formulėje 1.

Pernai man pasisekė patirti keletą nuostabių akimirkų, taip pat buvo ir sunkių momentų, tačiau to ir tikiesi būdamas naujoku.

Šiemet mes visi esam nustebę koks nekonkurencingas yra mūsų bolidas. Aš nemanau, kad karjerą reikia baigti tokia nata.“

Reklama

1 komentaras

  1. Panasu, kad Stroll nieko kito nelieka,kaip tik stengtis eiti i stipresne komanda ir ten bent kiek pakelti savo ivaizdi, nes Williams jis tik pablogino ivaizdi savo.

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia