L.Hamiltonas:“Esu stiprus kaip niekada“

0
@edition.cnn.com
@edition.cnn.com

Pagaliau pirmą pergalę šiemet iškovojęs Lewisas Hamiltonas, beginantis pasaulio čempiono titulą, sako yra stipresnis nei bet kada, nes sugebėjo atsitiesti po sunkaus 2016 sezono starto.

Šiemet Hamiltonas pagaliau nutraukė pergalių badą Monako trasoje, ir 8 mėginimu iškėlė taurę į viršų. Pernai metais jam iki to pritrūko labai nedaug, tačiau po komandos strategų klaidos, pergale džiaugėsi komandos draugas Nico Rosbergas. Turbūt simboliška, tačiau šiemet čia Nico kamavo problemos su stabdžiais, tad ilgai neužlaikydamas Lewisą už savęs, Nico praleido jį į priekį, žinoma Lewisas dėkingas turi būti ne tik komandos draugui, bet ir „Red Bull“ komandos klaidos techninio sustojimo zonoje.

Reklama

Šio sezono pradžia buvo sunki kaip niekada Lewisui, ne kartą jam lenktynės buvo sugadintos pirmame rate, taip pat jam šiemet tiesiog „sekėsi“ su technikos patikimumu. Tačiau pagaliau pergalė Monake ir Hamiltonas tarsi padrąsino savo mechanikus, po apdovanojimų pasakęs „reikia stengtis dirbti taip pat gerai ir toliau“.

„Per šiuos šešis etapus pamatėme, kad viskas yra įmanoma ir svarstyklės gali pakrypti į bet kurią pusę. Mes esame pati geriausia komanda, tačiau konkurencijos lygis yra aukštas kaip niekada anksčiau., tad labai svarbu, kad mes dirbtume ir toliau visi kartu ta pačia linkme ir pasiekti tai, jog neliktų jokių silpnų vietų. Aš įrodžiau, kad esu stipresnis nei iki šiol ir toks būsiu iki pat sezono galo, tad su nekantrumu laukiu naujų iššūkių. Monrealis visada man buvo sėkminga trasa, tad tikiuosi, kad sužibėsiu čia kaip ir pirmą kartą čia pasirodęs, šio miesto atmosfera tiesiog nuostabi.“

Hamiltono pasiekta pergalė buvo jau 44 jo karjeroje, toks pats numeris puikuojasi ant jo bolido nosies. Lewisas Kanadoje nugalėjo jau 4 kartus iki šiol, tad nenuostabu, kad jis tikisi gerų rezultatų šioje trasoje.

„Aš vis dar negaliu patikėti, kad iškovojau 44 pergalę Formulėje 1. Kad visa tai taptų realybe reikėjo nudirbti tiek daug įvairiausių darbų, juos atliko tiek daug žmonių – jų yra tikrai per daug kad išvardinčiau – šis pasiekimas yra labai svarbus man ir mano šeimai. Aš esu labai dėkingas savo mechanikams, kad jie nepasidavė ir dirbo toliau su manim, nors sezono pradžia buvo tikrai sudėtinga.

Buvo išties nuostabus jausmas užlipti ant aukščiausio podiumo laiptelio po tiek nesėkmingų bandymų, tikiuosi tai bus labai gera motyvacija jiems (mechanikams, red. pats) ir toliau taip puikiai darbuotis, nes iki šiol jie dirbo labai gerai. Tačiau dar laukia ilgas sezonas.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia