Kinijos ir Bahreino GP 2018 m. gali būti sukeisti vietomis

0

Formulės 1 komercijos vadovo Seano Bratcheso teigimu, 2018 m. varžybų kalendoriuje Kinijos ir Bahreino etapai gali būti sukeisti vietomis.

Kaip jau rašėme anksčiau, šių metų birželio mėnesį paskelbtame preliminariame 2018 m. varžybų kalendoriuje buvo numatyta, kad Kinijos GP turėtų būti antras čempionato etapas ir vykti balandžio 8 dieną. Tuo tarpu Bahreino GP lenktynėms buvo numatyta savaite vėlesnė data – balandžio 15 d.

Reklama

Tiesa, Kinijos GP etapo ateitis dar nėra galutinai aiški, nes nėra galutinai sutarta su lenktynių organizatoriais, bet, jei susitarimas bus pasiektas, lenktynes Kinijoje turėtume išvysti balandžio 15 dieną.

Kalendoriaus pakeitimai būtų daromi, siekiant išvengti lenktynių datos dubliavimosi su nacionaline Kinijos švente („Qingming holiday“ – red. past.).

Primename, 2018 m. į varžybų kalendorių po ilgos pertraukos grįš Prancūzijos GP, įvyksiantis birželio 24 d. Paul Ricardo trasoje, taip pat po kelerių metų pertraukos išvysime ir Vokietijos GP, kuris numatytas Hockenheimo trasoje liepos 22 d.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia