Kevinas Magnussenas: „Haas“ ekipoje atmosfera daug geresnė nei „McLaren“ ir „Renault“

0
nežada

„Haas“ ekipoje šiais metais debiutavusio Kevino Magnusseno teigimu, naujoje ekipoje jis jaučiasi daug geriau nei buvusiose komandose, kurioms praeityje yra tekę atstovauti.

Amerikiečių ekipoje danas atsidūrė po to, kai „Renault“ po 2016 m. sezono priėmė keistą sprendimą ir pasiliko ne jį, o beviltiškai tiek pernai, tiek šiemet lenktyniaujantį britą Jolyoną Palmerį. Nepaisant to, panašu, K. Magnussenas karjeros pokyčiais nusivylęs nėra.

Reklama

„Iš savo patirties keliose ekipose („McLaren“, „Renault“ ir „Haas“ – red. past.) galiu pasakyti, kad „Haas“ komandoje atmosfera pilotui yra daug „sveikesnė“. Teko atstovauti stambioms ekipoms, stambioms kompanijoms, kurios turėjo problemų. Kai esi komandoje, susiduriančioje su sunkumais, pilotui tenka didelis spaudimas. Į „McLaren“ atvykau turėdamas labai mažai patirties ir šioje didelėje komandoje spaudimas buvo labai didelis“.

Kalbėdamas apie esamą savo komandą, K. Magnussenas akcentavo joje jaučiamą mažesnį spaudimą, tačiau ne mažesnę motyvaciją.

„Jaučiu, kad čia spaudimo yra daug mažiau, tačiau motyvacija yra labai aukšta. Šioje vietoje jautiesi daug laimingesnis. Tiesa, neturiu nieko prieš didesnį spaudimą, bet jį norėčiau jausti tik tokius atveju, jei kovočiau dėl pirmų vietų kvalifikacijoje ar lenktynėse“.

Šiuo metu danas yra surinkęs 5 taškus ir lenktyninkų įskaitoje yra 13-as, o „Haas“ su 15 taškų komandinėje įskaitoje žengia aštunta.

Buvusios K. Magnusseno atstovautos komandos gerais rezultatais taip pat nespindi. „Renault“ su 18 taškų yra septinta, o „McLaren“ apskritai yra atsidūrusi didžiausioje krizėje komandos istorijoje ir su nuliu taškų yra paskutinė, dešimta.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia