Kevinas Magnussenas patenkintas „Haas“ forma Vengrijos trasoje nors jo paties bolidas neleido jam prilygti savo komandos draugui.

Nepaisant to, kad vakarykštėse treniruotėse K. Magnussenas liko dešimtas ir tryliktas jis sako besidžiaugęs „Haas“ forma Vengrijoje.

Jo komandos draugas abejose treniruotėse sugebėjo likti septintu. Tai dano teigimu reiškia, kad bolidas turi gero potencialo šiandien vyksiančioje kvalifikacijoje nuvažiuoti konkurencingą ratą ir taip palenkgvinti savo gyvenimą rytojaus lenktynėse.

Reklama

„Vakar ne viskas klojosi taip, kaip mes norėjome, tačiau greičio mes turime, sprendžiant iš visų duomenų, šiandien mes turime nemažai potencialo“, – sako danas.

„Kartais tiesiog nesiseka ir trasoje visada tau trukdo konkurentai, be to šiek tiek nepataikėme su nustatymais. Tiesiog keletas smulkmenų, kurios trukdė nuvažiuoti vieną greitą ratą, tačiau aš tikrai tikiu, kad visa tai yra niekis, nes šiandien viską pavyks išspręsti.

Tikiuosi šiandien treniruočių metu pavyks galutinai tinkamai suderinti bolidą, nors labai daug ką keisti mes neplanuojame. Mes esame gerai pasiruošę. Esu labai laimingas.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia