Kai kurie vadovai nepatenkinti bauda skirta Carlosui Sainzui

0
carlos sainz renault

JAV GP metu Carlosas Sainzas buvo nubaustas 5 sekundžių bauda, Guenteris Steineris ir Otmaras Szafnaueris sako, kad ji per maža.

Pirmame rate Carlosas Sainzas išvažiavo už trasos ribų ir taip, teisėjų nuomone, įgijo pranašumą, už tai ispanui buvo paskirta 5 sekundžių bauda.

Guentheris Steineris mano, kad teisėjai priimdami sprendimą užtruko per ilgai ir taip „Renault“ atstovas visiškai nenukentėjo.

Reklama

„Mūsų komandos vadybininkas šį klausimą pateiks Sporto grupei“, – sako Steineris. „Kažkas nukerta kampą, įgyja pranašumą ir kažkam užtrunka net 5 ratus pastebėti, kad tai įvyko, tada dar 5 ratus paskirti baudą, o per tą laiką jis atitrūksta dideliu atstumu, nes varžovai kovodami važiuoja lėčiau.

O paskirta bauda tik 5 sekundės, kurios nieko nereiškia, nes tu esi priekyje gerokai didesniu atstumu. Tai neteisinga. Jei tokie nusižengimai pastebimi po 10 ar daugiau ratų tu turėtumei būti gražinamas į startinę poziciją, arba gražinti iškovotą poziciją, galų gale bauda turi būti didesnė.

Priešingu atveju jei esi pakankamai protingas, o tokių tikrai yra, tau tereikia nukirsti kampą ir pasistengti pabėgti didesniu atstumu. Pirmame rate būna tiek daug įvairiausių situacijų, kurios reikalauja teisėjų dėmesio.

Aš nesakau, kad važiuojantys priekyje mažiau svarbūs. Jei peržiūrėsime lenktynes ir Sainzą gražinsime į startinę poziciją, tai lenktynės būtų atrodę visiškai kitaip. Aš manau, kad apie tai nėra garsiai kalbama, nes niekam tai labai ir nerūpi, o turėtų“, – piktinosi Guentheris.

Steinerio poziciją palaiko „Force India“ vadovas Otmaras Szafnaueris.

„Sainzas paliko trasą ir įgijo pranašumą. Jis stabdė labai lėtai, išvažiavo už trasos ribų ir taip visus aplenkė, jis gavo vos 5 sekundžių baudą, nusižengimo dydis ir paskirta bauda nesuderinami.

Ir tai ne pagal taisykles. Jam turėjo būti paskirta STOP/GO arba 10 sekundžių bauda, jei jis negražins pozicijos“, – sako Szafnaueris.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia