K. Raikkonenas nesijaudina dėl galimo R. Kubicos sugrįžimo

0
@motor1.com

„Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas teigia, jog nesijaudina dėl galimo Roberto Kubicos sugrįžimo į Formulę 1 ir varžymosi vienoje rikiuotėje.

Suomis, paklaustas apie spekuliacijas, kad kai kurie pilotai būgštauja, jog dalyvauti lenktynėse kartu su lenku gali būti nesaugu, atsakė, jog nerimo nejaučia ir netgi džiaugtųsi tokiu scenarijumi.

Reklama

„Kodėl turėčiau nerimauti? Aš tikiu, kad Robertas nepilotuotų (bolido), jei nebūtų tikras dėl savo sugebėjimų. Aš esu laimingas už jį. Bus puiku, jei jis dar kartą gaus vietą komandoje“.

Sprendžiant iš „Williams“ atstovų pasisakymų ir R. Kubicai suteikiamų šansų išbandyti komandos bolidą, panašu, jog lenkas turi realius šansus sugrįžti į Formulę 1 po septynerių metų pertraukos.

Per dvi bandymų dienas Abu Dabyje R. Kubica sėkmingai įveikė 128 ratus. Tiesa, lenko bolidas buvo šiek tiek modifikuotas – padidinta erdvė kokpite, prisiderinant prie ribotų jo dešinės rankos valdymo galimybių.

Primename, kad R. Kubicos karjera autosporto viršūnėje nutrūko 2011 m. pradžioje, po šiurpios avarijos ralio varžybose.

Minėtos avarijos metu lenkui buvo stipriai sužeista dešinė ranka, o šios rankos plaštakos jis iki šiol negali pilnavertiškai valdyti.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments