K. Magnussen: normaliose lenktynėse galiu pelnyti pirmus taškus

0
@f1fanatic.co.uk

[media-credit id=1 align=“alignnone“ width=“886″]XPB_790621_HiRes-886x592[/media-credit]

Kevin Magnnussen įsitikinęs, kad lentynėse gali pelnyti pirmus taškus, jeigu jos vyks sklandžiai.

Reklama

„Aš labai noriu iškovoti pirmuosius taškus ir pakilti lentelėje aukštyn“ – sakė Magnussen. „Man tereikia normalių lenktynių, be pradurtų padangų, manau tada galime iškovoti pirmuosius taškus“.

Kevin Magnussen buvo pradurta padanga pirmosiose šių metų lenktynėse Australijoje, tuomet jis finišą pasiekė 12-as. Bahrain GP jam teko startuoti iš aptarnavimo zonos.

„Taip kartais nutinka lenktynėse, bet mes esame arti taškų ir tai mus motyvuoja. Mašinoje jaučiuosi labai gerai. Tačiau mes norėtume daugiau prispaudžiamosios galios ir galingesnio variklio, bet parodykite man pilotą, kuris nenorėtų to paties“.

„Visumoje aš mėgaujuosi sugrįžęs prie bolido vairo, spausti kiek gali ir daryti lenkimus yra puiku. Jeigu pavyks gerai startuoti ir išvengti incidentų, manau, kad galime tikėti gerų rezultatų“.

Tačiau Kevin Magnussen sutinka, kad kitos lenktynės Kinijos trasoje reikalauja didelės variklio galios, o Renault varikliai galia nusileidžia Mercedes ir Ferrari.

„Mes žinome savo silpnasias vietas, nes Šanchajaus trasa reikalauja didelės variklio galios, bet mes vistiek manome, kad galime pasiekti to ko labai norime – pirmūjų taškų“ – teigia Kevin Magnussen.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie