„Ferrari“ komandoje kol kas niekas nekalba apie kontraktus ir jų pratęsimus, kol kas vienintelės diskusijos, kaip nugalėti čempionate

2018 sezonui „Ferrari“ neturi nei vieno piloto, nes abiejų sportininkų kontraktus reikia pratęsti. Tiek Sebastiano tiek Kimio kontraktai baigia galioti su šių metų paskutiniu etapu, tačiau kol bus atvira kova dėl titulų, tol jokių derybų.

Šis sezonas „Ferrari“ ekipai yra labai geras, praeitame etape Kanadoje buvo pirmas kartas, kai ant podiumo nebuvo jų atstovo. O Sebastianas Vettelis liko tik per plauką nuo 3 pozicijos.

Reklama

Šiuo metu Sebastianas pirmauja čempionate 12 taškų, o „Ferrari“ nuo „Mercedes“ atsilieka tik 8.

Maurizzio Arrivabene sako, kad visi darbai yra orientuoti į kovą čempionate, o deryboms laikas bus, kai viskas bus ramiau.

„Mes dabar negalvojame apie kontraktus, mūsų galvose tik čempionatas. Mes visi žinome, kad abu klausimus reikės spręsti, mes tuo rūpinamės. Aš jau daug kartų kartojau, kad mes dirbame visi kartu, įtraukiami ir pilotai, mes susitelkę į savo darbą, o sutartys dabar nėra aktuali problema“, – kalbėjo „Ferrari“ komandos vadovas

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia