„Honda“ džiaugiasi, kad pagaliau žiemos bandymai klojasi gerai ir taip bus galima sklandžiai pasiruošti naujam sezonui.

„Honda“ į Formulę 1 grįžo 2014, kaip variklių tiekėjas „McLaren“, visgi visus 4 sezonus jie buvo kaltinami, kad jų varikliui trūksta galios ir patikimumo. Šiemet japonai variklius tiekia „Toro Rosso“ ir pagaliau viskas pradėjo klotis sklandžiai.

Vakar dienos bandymuose Pierre Gasly apsuko 169 ratus, bei užfiksavo 3 greičiausią rato įveikimo laiką. Tai labai pamalonino Toyoharu Tanabe – „Honda“ technikos skyriaus vadovą.

Reklama

„Nepaisant to, kad vakar diena buvo labiau debesuota ir vėsesnė nei prieš tai buvusios dvi bandymai vyko kaip suplanuoti“, – sako Tanabe.

„Pirmoje dienos pusėje atlikome kvalifikacijos važiavimų simuliaciją, o po pietų lenktynių, į kurią įeina ir sustojimai keistis padangų. Visos sesijos metu mes dirbome su variklio nustatymais.“

„Kol kas nebuvo nei menkiausių bėdų su mūsų varikliu ir dabar mes sklandžiai tobuliname mūsų būsimus lenktynių nustatymus. Vakar Pierre įveikė 169 ratus, tai mums suteikė labai daug reikalingos informacijos. Šiandien eilė važiuoti bus Brendonui ir mes tikimės, kad ir vėl bus nuvažiuota kiek įmanoma daugiau ratų. Taip sklandžiai užbaigtume prieš sezoninius bandymus, kurie mums ir „Toro Rosso“ bendradarbiaujant yra pirmieji.“

„Red Bull“ yra paskelbusi, kad jie atidžiai seks „Honda“ ir „Toro Rosso“ rezultatus, ir jei viskas klosis sklandžiai jie taip pat gali pereiti prie japonų variklių.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia