„Haas“ sako, kad bendradarbiavimas su „Ferrari“ yra sąžiningas

0
haas

Fernando Alonso jaučiasi, lyg kovotų su trimis „Ferrari“ komandomis, tačiau „Haas“ nemato problemų dėl artimų ryšių su italais.

„Haas“ komanda dabar galėtų būti ketvirtoje konstruktorių įskaitos vietoje, jeigu ne daugybė neišnaudotų galimybių. Klaidos aptarnavimo zonoje ir avarijos komandai padėjo prarasti daugybę svarbių taškų.

Reklama

Šiuo metu pagal taškus jie yra penkta komanda ir nuo „Renault“ atsilieka 19 taškų.

Tačiau puiki „Haas“ forma privertė F. Alonso teigti, kad jis su „McLaren“ bolidu turi kovoti prieš tris „Ferrari“ ekipas, nes šiais metais ir „Sauber“ nesustoja tobulėti.

Tokie pareiškimai lėmė, kad Guentheris Steineris gynė bendradarbiavimą su „Ferrari“.

„Manau, kad tai yra sąžininga. Tai yra nustatyta taisyklėse, mes taip ir elgiamės. Tos pačios taisyklės buvo sukurtos žmonių, kurie šiuo metu skundžiasi“, – sakė G. Steineris.

„Manau, kad viskas yra labai sąžininga, nes aerodinamikos darbus mes atliekame patys. Mes tik naudojame dalis, kurios taisyklėse yra aiškiai apibrėžtos, kad jas galima naudoti. Dėl to aš jaučiuosi labai gerai.“

„Haas“ ekipa naudoja ne tik „Ferrari“ variklius, tačiau ir daugiau elementų, kurie apibrėžti taisyklėse, pvz.: važiuoklė.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia