„Haas“ nedraus R. Grosjeanui derėtis su kitomis ekipomis

5
@F1i.com

[media-credit id=13 align=“aligncenter“ width=“300″]Romain[/media-credit]

„Haas“ ekipos vadovas Gene Haasas prasitarė nestosiantis skersai kelio komandoms norinčioms Romainui Grosejanui pasiūlyti kontraktą.

Reklama

Prancūzas nemažai rizikavo pernai išeidamas iš „Lotus“ komandos, kurią vėl perėmė „Renault“, ir perėjo į naujokę „Haas“.

Šio sezono pradžioje lenktynininkas pasirodė stulbinančiai, finišuodamas šeštas Australijoje ir penktas Bahreine.

Atsižvelgiant į tai, kad „Ferrari“ ekipoje kitais metais bus potenciali vieta, išėjus Kimi Raikkonenui, paklausus komandos savininko ar jis nebijo prarasti R. Grosjeano, amerikietis atsakė nenorintis jam uždrausti bendrauti su kitomis komandomis.

„Jis yra čia laimingas, tačiau, jei kas nors jam pasiūlytų milžinišką kontraktą ir norėtų išpirkti jį iš mūsų, jei tas kas nors būtų iš dviejų pirmaujančių ekipų, lenktynininkas būtų pamišęs, jei su tuo nesutiktų. Romainas yra puikus vyrukas, atvirai kalbant, jei jis turėtų progą tapti čempionu su kita komanda, tai būtų neprotinga to neišbandyti“, – atviravo Gene Haasas.

Vadovas neslėpė susižavėjimo 30-mečiu lenktynininku. „Jis yra puikus. Jis visada ramus. Jei kas nors atsitinka blogai, jis tik pagalvoja, taip tiesiog yra, ir mes galime išspręsti šias problemas. Finišavęs penktas ir šeštas Romainas parodė, kad neturi jokių problemų su šiuo automobiliu“.

Kitas komandos narys Estebanas Gutierrezas kol kas susiduria su sunkumais ir dar nėra pelnęs nei vieno taško.

Reklama
avatar
5 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
5 Komentarų autoriai
Loyal to FerrariSTFUMykolasrallyPraeivis Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Su Lotus, pamenu visai neblogai buvo pasirodes. Eme kelis podiumus is eiles. Siaip sunku patiket, kad Romainas gali gaut Mrec ar Ferrari pasiulyma

rally
rally

Bet visgi viliuosi, kad būtent jis, o ne Verstappenas užims Raikkoneno vietą kitais metais, jei ji tikrai atsilaisvins. Kažkaip tikiu Grosjeanu, jei pradžioje karjeros ir grįžus į sportą, tai buvo šiek tiek „begalvis“, tai dabar sakyčiau labai protingas ir labai greitas pilotas.

STFU
STFU

Maxas manau turi ilgalaike sutarti su RBR, siemet gi ir Kvyato kontarkatas baigiasi, ar ne? tad as manau Maxui ruosiama vieta ten. Vietoje Kimio visai gal gerai ziuretusi toks kaip Sainzas, manau tas vaikis irgi nepescias, bet ferrari retai kada renkasi rizikinga taktika su jaunimu, tai ko gero rinksis is rimtesniu, kaip bottas groesjen ar panasaus kalibro

Loyal to Ferrari
Loyal to Ferrari

Sainzas gal net būtų geriau už Maxą. Jūs įsivaizduokit, kad jis su Ferrari radijo ryšiu kalbėtų taip, kaip kalbėjo su Toro Rosso. Nors anskti dar kalbėt apie kontraktus, bet beveik esu įsitikinęs, kad Kimiui duos laisvę. Jaunensni pilotai yra greitesni už vilkus.