„Haas F1“ tikisi gauti dar daugiau naudos iš bendradarbiavimo su „Ferrari“

0
@HaasF1
@HaasF1

Šių metų debiutantė „Haas F1“ komanda pradžioje sezono išgyveno tiesiog pelenės istoriją, ir per pirmas keturias lenktynes iškovojo 22 taškus. tačiau euforija prigeso ir vasaros atostogas jie pradeda su 28 taškų kraičiu, visus juos komandai iškovojo prancūzas Romainas Grosjeanas.

Komandos vadovas Gene Haas sako, kad bėgant laikui jis tikisi gauti dar daugiau naudos iš savo partnerio „Ferrari“ komandos.

Reklama

„Šis bendradarbiavimo modelis su „Ferrari“ veiki labai gerai ir aš tikiuosi gauti dar daugiau naudos iš to.

Iš „Ferrari“ pusės visada buvo galima justi dvejones, dėl bendradarbiavimo su mumis, visa tai vyko dėl FIA taisyklių.

Tad jie visada buvo labai atsargūs ir stengėsi užsitikrinti, kad jie nepažeidžia taisyklių, o mums visada teko iš anksto viską pranešti FIA apie tai, kas vyksta.

Žvelgiant į viską šiuo metu, manau galėjome pasiekti daugiau.“

Paklaustas, ko būtent jiems trūksta Gene atsakė:“Tobulinant bolidą.

Mūsų bolidas skiriasi nuo „Ferrari“, nors visi teigia priešingai, tačiau mes turime rimtų sunkumų bandant suprasti savo važiuoklę.

„Ferrari“ mums tiekia daug detalių, tačiau jie ne visada pasako, kas ir kaip veikia.

Visa tai lemia personalas. Mes komandą pradėjome kurti nuo nulio, tad mums teko labai daug ko išmokti, tad ateityje mums reikės pasisamdyti daugiau žmonių, kurie suprastų, kaip veikia mūsų automobilis.

 

Paprasčiausiai mes negalime paskambinti „Ferrari“ ir paklausti  „Kai šitai veikia?“, mums reikia viską išsiaiškinti patiems.

Čia ir yra didžiausias trūkumas mūsų partnerystės: stengtis išsiaiškinti, kaip veikia detalė, kurią gavome pavyzdžiui ERS ar amortizatoriai, veikia.

Visai  tai išsiaiškinti nėra lengvas darbas.

Pagrindinis „Ferrari“ tikslas yra nugalėti „Mercedes“, lygiai taip pat mes turime savų tikslų nugalėti konkurentus esančius netoli mūsų, tad abiejų mūsų tikslai galima sakyti vienodi.

Viskas ką mes galime padaryti, kad padėtume vieni kitiems, yra gerai, tad aš manau truputis daugiau bendradarbiavimo palengvintų situaciją.

„Ferrari“ elgiasi labai atsargiai. Visada jie nori įsitikinti, kad nepažeidžia kokios nors FIA direktyvos, jie elgiasi tiesiog fanatiškai, ir kartais tai erzina.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie