Guentheris Steineris: Mūsų verslo modelis pasitvirtino

0
Guenther Steiner

Guentheris Steineris, „Haas“ ekipos vadovas, sako, kad jų pasirinktas kelias Formulėje 1 buvo sėkmingas.

Reklama

Šiemet buvo tik viena komanda debiutuojanti sporte, žvelgdami į istoriją visi iš anksto šią komandą nurašė ir kalbėjo, kad bus gerai, jei jie sugebės sudaryti konkurenciją „Manor“ ekipai, tačiau visų nuostabai „Haas“ jau pirmame etape iškovojo taškus.

„Aš manau, kad mūsų biznio modelis pasiteisino, nepaisant to, kad daugelis žmonių sakė, kad mes būsim tokie kaip ir visi debiutantai iki šiol. Manau mes įrodėme, kad tuščiai mes nekalbame, ką sakome tą ir padarome. “

Daugumai mažesnių komandų kyla problemų su biudžetu, o Steineris teigia, kad jiems labai gerai sekėsi tvarkytis su savo finansais.

„Kai tau valdant verslą, o aš į Formulę 1 žiūriu kaip į verslą, tenka kas penktą savaitę eiti pas savo vadovus ir sakyti „žinot, man reikia dar keleto milijonų“, tai tiesiog labai greitai visiem pabosta. Tokiu būdu prarandamas tarpusavio pasitikėjimas. Mums to daryti neteko ir tikiuosi niekada taip pasielgti nereikės.

Kitą sezoną rizika bus daug didesnė vien dėl atnaujinimų, be to visiems kyla klausimas ką mes norime pasiekti? Viską pamatysime vasarį, kokioje padėtyje mes esame ir kokie galimi realūs pasiekimai“.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments