Antrą sezoną iš eilės Romainas Grosjeanas susiduria su stabdžių sistemos gedimais, pasirodo dėl to kalčiausias jo vairavimo stilius

Pernai „Haas“ ekipa netgi keitė stabdžių gamintojus, bet iš esmės problema nebuvo išspręsta, kalčiausias vairavimo stilius. Prancūzas yra pasiruošęs keistis tiek, kad jo technika laikytų visą lenktynių distanciją.

„Tiesą sakant, aš jau nebenoriu daugiau kalbėti apie stabdžius. Man reikia tapti geresniu tokiose situacijose, man reikia tobulėti. Ne dėl visko kaltas tik aš, bet aš neieškau pasiteisinimų.“

Reklama

„Stabdžiai buvo prasti visą savaitgalį (Azerbaidžane), tačiau Kevinas sakė, kad jam buvo lygiai taip pat. Tačiau skirtingai nei aš jis sugebėjo finišuoti, todėl aš neieškau pasiteisinimų“, – kalbėjo prancūzas.

Grosjeanas sako, kad iki šiol būtent stabdymas buvo stiprioji jo vairavimo dalis, o dabar tai tapo jo silpnybe.

„Stabdymas yra mano stiprioji vieta, nuo „Formulės Renault“ laukų. Tačiau jei viskas veikia ne taip, kaip man patinka, tai tampa mano silpnybe. Tai gali būti tiek mano stipriausia puse, tiek silpniausia.“

„Jei kažkas negerai, aš pasimetu. Aš tai pripažįstu ir aš padirbėsiu šioje srityje, nes esu tikras, kad aš galiu geriau“.

Reklama

4 Komentarai (-ų)

  1. Visiems lenktynininkams reiktu sito bruozo, maziau verkimu butu(kaip visi cia ivardija). Nu is esmes hass reikia su stabdziais taipogi susitvarkyti.

  2. siaip komanda labiau turi taikytis prie pilot stiliaus…aisku nebent pilotu labai skirtingi stiliai, tai komanda negali daryti labai skirtingu ar skirtingu reguliavimu.
    Pamenat raikio renault vairo stiprintuva ? argi Kimi keite vairavimo stiliu ?
    Cia jau Romain man atrodo per daug savikritiskas arba komanda paspaude galvoti kitaip

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia