Gandai: N.Rosbergas kalbasi su „Ferrari“ dėl kontrakto

6
@dailymail.co.uk
@dailymail.co.uk

Nors Ispanijos GP savaitgalio metu Dieteris Zetsche sakė, kad Nico Rosbergas susitarė su „Mercedes“ ekipa dėl naujo kontrakto, tačiau komandos vadovas Toto Wolffas tokių gandų nepatvirtino. Priešingai, jis pasakė, kad jie pasiruošę svarstyti Fernando Alonso kandidatūrą. Tad šiandien pasklido kalbos, kad „Ferrari“ ekipa, kitąmet gali būti atstovaujama dviejų vokiečių.

„Fernando yra vienas geriausių pilotų Formulėje 1 istorijoje ir man patinka jo charakteris, tačiau dabar mūsų prioritetas yra Nico. Jei jis (Rosbergas, red. past.) nepratęs kontrakto, mes apsvarstysime visus variantus, tarp jų ir Fernando.“,-kalbėjo Toto.

Reklama

Po šio Toto interviu Italijojos spaudoje pasirodė žinios, kad Nico derasi su „Ferrari“. Manoma, kad „Ferrari“ domisi Rosbergu, tam kad pagyvintų savo sudėtį lyginant su kitom TOP komandom.

Kalbos nenutyla apie „Red Bull“ sėkmę pasikviečiant Maxą Verstappeną, vis garsesnės kalbos yra apie tai, kad „McLaren“ ruošiasi paskelbti apie sutartį su Stoffeliu Vandoornu, tad nors daugumai komandos patinka Kimi, tačiau jo rezultatai laikomi per daug nepastovūs.

Rosbergas laikomas labai subrendusiu, pastoviu pilotu, jam teko lenktyniauti su 7 kart čempionu Michaeliu Schumacheriu, dabar nei kiek nenusileidžia 3 kart čempionui Lewisui Hamiltonui ir netgi pirmauja šių metų čempionate, yra visada greitas, jo rezultatai aukšti.

Praėjusią savaitę skelbėme apie gandus, kad Lewisas Hamiltonas gali padaryti pertrauką nuo F1, taip pat šiemet baigiasi Jensono Buttono kontraktas su „McLaren“ ir Kimi Raikkoneno su „Ferrari“. Manoma, kad būtent dėl tokių priežasčių „Red Bull“ apsidraudė ir perkėlė Maxą Verstappeną į pagrindinę komandą. Panašu, kad sezono metu bus daug kalbų ir pilotų siejimo su skirtingomis komandomis, tačiau jei tikėti gandais, kitą sezoną galime nematyti keleto čempionų trasoje, o vietoje jų išvysti galbūt būsimus.

Reklama
avatar
5 Komentarų gijos
1 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
6 Komentarų autoriai
greiciusSTFUevbiLoyal to Ferraribush Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Idomu, koks butu Nico statusas Ferrariuose, nes pas italus NR.1 yra Sebas 🙂 Turbut taip ir liktu

bush
bush

Kam Ferrari keisti pilotą, jeigu Kimis dar nepasakė ar pasitrauks po šio sezono? Net Arrivabene patvirtino, kad viskas Kimio rankose ir kol kas Kimis puikiai įrodo, kad dar yra greitas ir yra vertas likti F1 ir kitais metais.

Loyal to Ferrari
Loyal to Ferrari

Kimis dar turi parako, bet kaip ir minėta – nepastovus. Ir kam reiktų Nikui eiti iš pergalingos komandos ? Nebent norėtų kažką įrodyti, kaip kad Hamiltonas. Alonso irgi bandė įrodyti, ir matom, kuo viskas baigėsi. Nebent jam rūpi didesni pinigai, garbė ir mintis, jog Ferrari 2017 gali kažką sukurti gero, o Mercedese vyksta konfliktai su Hamiltonu.

evbi
evbi

Manau, čia tas atvejis, kai gandas neišsipildys, nes:
1)Mercedes akcininkai patenkinti Nico vairavimu;
2)Nicui nėra tikslo eiti į silpnesnę (bent kol kas) komandą iš čempioniškos;
3)Arrivabene patenkintas Kimiu.

greicius
greicius

Jaučiu, kad kiti metai bus permainų metai komandų pilotų sudėtyse.