Rossas Brawnas sako, kad nėra jokių kliūčių per dešimtmetį Formulę 1 padaryti elektromobilių sportu.

Tiesa Brawno nuomone, artimiausiu metu to tikėtis nereikėtų, mat jo nuomone Formulės E lenktynėse trūksta veiksmo.

„Mano nuomone mes turime gerbti tai, ką daro Formulė E ir kiek daug jie jau padarė. Visgi jei pasižiūrėsime į sporto fanų kiekius, tai F1 su FE dar negali būti lygiaverčiai vertinami. Formulė E vis dar yra jaunuolio stadijoje“, – sako Brawnas.

Reklama

„Sakau, kad jie dar jaunuolio stadijoje tik su visa derama pagarba. Viskas kas vyksta greta lenktynių yra puikus reginys, bet pačios lenktynės yra nuobodokos lyginant su Formule 1. Bolidai nėra ypatingai greiti. Jie neturi didelių skambių pavardžių. Tai paprasčiausiai mažesnioji Formulė.

Bet jie atlieka neįtikėtinai gerą darbą, viskas vyksta miesto gatvėse. Visgi F1 yra kitokia. F1 yra autosporto karalienė. Pažiūrėkite koks greitis trasoje, lenktynininkų lygis, pačių komandų lygis esančių mūsų sporte.“

Rosso nuomone, tam, kad F1 taptų pilnai elektromobilių sportu turi to norėti fanai ir komandos. Tik tokiu atveju tai taptų įmanoma.

„Aš manau Formulė 1 ir toliau rinksis tokį kelią, kuris išlaikytų geriausią santykį tarp sporto dalyvių ir jo fanų. Jei per artimiausius penkis, ar dešimt metų, ar kada tai be nutiktų, jei bus poreikis keisti F1 bolido variklius, jie bus keičiami.

Aš nemanau, kad Formulė 1 būtinai turi išlaikyti vidaus degimo variklius. Kas žino, kaip pasaulis atrodys po dešimties metų. Aš nemanau, kad ir prieš 10 metų buvo daug tokių, kurie tiksliai atspėjo, kaip viskas atrodys šiuo metu. Kaip bebūtų F1 visada eis tinkamiausia linkme.

Nėra nieko, kas mums neleistų elektrinių Formulės 1 bolidų. Kol kas jie nekelia tokio žavesio.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
deivec
deivec
2018 11 rugpjūčio 14:25

visi alpo kai perejo i v6…priprato visi. Visi alpo kai perejo prie turbo….susinormalizavo

Na zinote, bet jau elektra….tai jau cia tikrai per daug….

R.I.P.
Jau WorldRX padarys elektra…nebebus ka ziureti ten…o jeigu F1 isivaizduoja save troleibusu lenktynese…tai jau pabaiga

Tomas
Tomas
2018 11 rugpjūčio 16:22

Na, kad vidaus degimo varikliai tokie kokie jie yra dabar numirs tai cia faktas! Bet gal kokius vandeniliu varancius prades naudoti F-1, nes kaip suprantu FE savo poziciju nesiruosia apleisti ir vien elektra varomu formululiu be ju leidomo nebus.

Infusion
Infusion
Editor
2018 12 rugpjūčio 08:22

Kitas dalykas, kad vidaus degimo varikliai, bus kaip viniline sploksteles, atsiradus CD, visi juos uzmirso, o dabar vel sugrizo i mada. Klausimas ar per ta 10 metu nenuslops tas elektros bumas, bet batarkiu gamyba yra nekazka maziau zalinga aplinkai nei vidaus degimo varikliai.