„Force India“ sustabdė tobulinimo darbus, kol atsiras naujas pirkėjas

0
esteban ocon force india

„Force India“ priversti stabdyti savo tobulinimo ir kūrimo darbus šių metų bolidui, kadangi jie laukia, kada bus išspręsta finansinė komandos situacija.

Liepos mėnesio pabaigoje komanda pateko į bankroto administratoriaus rankas, tačiau galėjo dalyvauti Vengrijos GP lenktynėse ir dviejų dienų bandymuose.

Reklama

Tačiau dabar komanda yra priversta stabdyti savo tobulinimo ir kūrimo darbus, kol bus surasti nauji ekipos pirkėjai ir išmokėtos skolos tiekėjams.

„Projektai ir maketavimo darbai yra baigti. Dabar reikia sumokėti tiekėjams, kad jie galėtų mums sukurti visus įrankius ir padaryti dalis“ – sakė Otmaras Szafnaueris.

„Tai nenutinka per naktį, tačiau mes savo planus sugebėsime įvykdyti. Turėtume sugebėti pasidaryti šiek tiek gerų atnaujinimų. Tikimės, kad jie suteiks daug naudos, tačiau kaip bus pamatysime.“

Šiuo metu „Force India“ komanda rikiuojasi šeštoje čempionato įskaitos vietoje, nors Vengrijoje ekipa buvo labai prastoje formoje.

„Finišuoti 13 ir 14 vietose nėra puiku. Mes nebuvome taip stipriai nutolę, galbūt atsilikome dvi ar tris dešimtąsias nuo rikiuotės vidurio. Tačiau Vengrijoje mes tiesiog neturėjome gero tempo.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia