Ferrari: podiumą praradome dėl biuriokratų

0

Vettel ferrari

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizio Arrivabene sakė, kad bauda Sebastianui Vetteliui yra per daug griežta ir nesąžininga.

Reklama

Sebastianas Vettelis prarado podiumą, kai teisėjai įvertino jo gynybą, kaip pavojingą, prieš Danielį Ricciardo. Sebastianas ir Danielis kovojo dėl ketvirtos pozicijos ketvirtame posūkyje, kai „Ferrari“ bolidas spaudė „Red Bull“ bolidą į vidinę posūkio trajektoriją.

Video ir telemetrijos duomenys patvirtino, kad Vettelis savo gynybinį veiksmą atliko abiems pilotams nuspaudus stabdžių pedalą, o toks scenarijus pažeidžia taisykles, kurios buvo priimtos dar JAV GP. „Ferrari“ negalėjo apskųsti sprendimo, tačiau Arrivabene pasidalino savo mintimis po lenktynių.

„Šiandien mes galėjome jaustis ypatingai, mes visiškai nusipelnėme šio podiumo, kurį biurokratai iš mūsų atėmė. Visa komanda pademonstravo didelę ištvermę, kuomet susikoncetravome ir išlikome vieningi sunkiomis akimirkomis.“

„Mūsų strategija suteikė šansą progresuoti lenktynėse, abu mūsų pilotai savo darbą atliko gerai. Deja, teisėjai mus nubaudė, kurių sprendimai yra nepriimtini, mano nuomone tai buvo per daug griežta ir nesąžininga.“

Sebastianas Vettelis pakomentavo apie jo ir Verstappeno incidentą pirmame posūkyje.

„Mes buvome greitesni, todėl spaudėme Verstappeną. Aišku, kad nebuvo lengva jį lenkti, bet jis padarė klaidą, kirto trasos dalį ir negrąžino pozicijos, nors buvo paprašytas tai padaryti. Dėl kovos su Danieliu, aš jį labai stipriai gerbiu, o kai bolidai susiliečia niekada nėra gerai. Mano gynyba – aš stipriai kovojau, ir bandžiau jam palikti šiek tiek vietos. Manau, kad taip ir padariau.“ sakė Vettelis.

Vettelio kova su „Red Bull“ pilotais, bei žinutė Charliui Whitingui

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia