„Ferrari“ montuoja naują MGU-K, o Vetteliui gresia 5 starto pozicijų bauda

2
@sitepoint.com
@sitepoint.com
@sitepoint.com

Visi sportininkai ir komandos jau rimtai įsikūrę Austrijoje, o šiandien startuoja laisvosios treniruotės, tačiau „Ferrari“ stovykloje dvejopos nuotaikos, praneša Motorsport.com

Komandos vadovas Maurizio Arrivabene po paskutinių lenktynių Azerbaidžane sakė, kad jie ruošia keletą siurprizų savo varžovams, pagaliau paaiškėjo kas tai: atnaujinta MGU-K sistema, be to „Shell“ dar kartą atveža patobulintą kuro mišinį. MGU-K – tai sistema kuri atsakinga už kinetinės elektros energijos kaupimą į baterijas stabdymo metu. Šioje trasoje bus būtina kuo geriau surinkti energiją, nes joje netrūksta tiesiųjų. Siekiant įmontuotų šį patobulinimą, komanda nusprendė išnaudoti dar vieną variklio tobulinimo tašką.

Reklama

Tiesa, nors abu žadami techniniai atnaujinimai turėtų priartinti raudonuosius prie sidabrinių strėlių, Sebastianui gresia pavarų dėžės keitimas. Už tokį veiksmą Vettelis būtų priverstas startuoti 5 pozicijomis žemiau, nei sugebės iškovoti kvalifikacijos metu. Tiesa, komanda oficialiai to dar nepranešė, tačiau žurnalistai sugebėjo sužinoti, kad po penktadienio treniruočių ši procedūra bus atlikta vokiečio bolide.

 

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Praeivis
Praeivis
Admin
2016 1 liepos 09:05

Gaila, kad taip nesiseka, bet jeigu ir gaus ta bauda, tiketis reikia, kad gerai startuos. Nesinori, matyti vel Mersu toli toli priekyje vienu.