„Ferrari“ durys Mickui Schumacheriui visada yra atviros

0

„Ferrari“ komandos vadovas Maurizzio Arrivabene sakė, kad Maranello durys Mickui Schumacheriui visada bus atviros, jeigu jis sugalvotų vieną dieną lenktyniauti Formulėje 1.

Mickas Schumacheris yra Michaelio Schumacherio sūnus, kuris šiuo metu varžosi Europos F3 serijoje su „Prema Theodore Racing“ komanda ir įskaitoje užimą antrą poziciją. Visai neseniai vieno savaitgalio metu jis pelnė tris iš eilės pergales.

Reklama

Nors devyniolikmetis į F1 galėtų žengti tik po kelių metų, M. Arrivabene sakė, kad jis būtų laukiamas „Ferrari“ šeimoje, tačiau stengsis nekelti spaudimo ir daryti tai, ko jis pats ar jo šeima nenori.

„Galvojant apie Micką Schumacherį, svarbiausias dalykas – leisti jam augti nekeliant spaudimo“, – sakė M. Arrivabene.

„Paskutiniai jo rezultatai buvo labai geri ir jam galiu palinkėti geros karjeros. Su tokiu vardu, kuris įrašė „Ferrari“ į istorijos puslapius, manau, kad Maranello durys jam visada bus atviros. Tačiau tai turėtų būti visos jų šeimos sprendimas.“

„Leiskite vyrukams pasilinksminti. Aš tai visada kartoju jauniesiems lenktynininkams, kad jie galėtų susikaupti, susikoncentruoti, tačiau tuo pat metu ir pasilinksminti ir tobulėti. Tada žiūrėsime, kas įvyks ateityje. Kaip Maranello gali pasakyti ne, žmogui su tokia pavarde?“

Mickas Schumacheris Italijos GP metu, kaip svečias lankėsi „Ferrari“ garaže ir Kimi Raikkonenui įteikė „pole“ pozicijos trofėjų.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia