„Ferrari“: baikite spekuliacijas dėl „Twitter“ žinutės

6
singapore sebastian vettel max verstappen kimi raikkonen

Daug spekuliacijų sukėlęs „Ferrari“ komandos pranešimas „Twitter“ tinkle buvo pakomentuotas pačios italų komandos, kaip faktinis įvykių aprašymas.

Daugeliui užkliuvo „Ferrari“ komandos pranešimas „Twitter“ tinkle, kuomet jie paminėjo, jog Maxas Verstappenas iš lenktynių eliminavo Kimi Raikkoneną ir Sebastianą Vettelį.

Reklama

Teisėjai po lenktynių atidžiau ištyrė šį trišalį incidentą ir nusprendė, kad tai buvo lenktyninis incidentas ir neketina nieko apdovanoti baudomis.

„Nemanau, kad tai lenktyninis incidentas. Jie iš lenktynių pašalino tris bolidus, o aš buvau viduryje ir nieko blogo nepadariau. Aš bandžiau švariai startuoti“, – sakė Maxas Verstappenas.

„Kaip tu gali to nematyti, aš niekaip nesuprantu. Visi kas kaltiną Maxą turėtų pasitikrinti savo akis“, – sakė Christianas Horneris.

„Ferrari“ paminėjo, kad ši žinutė buvo parašyta ne komunikacijos komandos, o kažkurio iš garaže buvusių žmonių, kurie neturėjo oficialaus patvirtinimo.

Nepaisant visko, italų komanda šią žinutę paliko ir vėliau pakomentavo: „Tai ką mes parašėme, buvo faktinis įvykių aprašymas. Nereikia dėl to spekuliuoti.“

Italų komanda dar labiau įaudrino ginčus, atsisakydama viešai paaiškinti apie šį incidentą, kadangi Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis vengė tiesioginio atsakymo į klausimą. Komandos vadovas Maurizio Arrivabene išvyko iš trasos dar prieš paskelbiant oficialų komentarą.

Tai buvo pirmasis kartas F1 istorijoje, kai starto metu, pirmame rate „Ferrari“ prarado abu bolidus. Singapūro lenktynėse buvo pirmasis dvigubas pasitraukimas iš lenktynių po 2015 metų Meksikos GP.

Reklama

6
Komentarai

avatar
2 Komentarų gijos
4 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
3 Komentarų autoriai
deivecPraeivisSTFU Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
STFU
STFU

skaudžiai visgi 🙂