F. Alonso Vengrijoje tikisi smagių lenktynių

3
@topgear.com
@topgear.com
@topgear.com

Fernando Alonso tikisi, kad unikalios Hungaroringo trasos charakteristikos padės atskleisti „McLaren“ bolido stipriąsias puses artėjančio lenktynių savaitgalyio Vengrijoje metu.

Ispanas nepelnė taškų nuo Monako GP, kuris vyko gegužės mėnesį, tačiau optimistiškai vertina galimybes pasirodyti sėkmingai vingiuotoje Vengrijos trasoje.

Reklama

„Hungaroringas yra puikus nedidelis lenktynių žiedas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, kurių neturi kitos trasos. Jis šiek tiek primena gatvės trasą, nors nėra mieste, todėl reikalauja maksimalaus tikslumo ir koncentracijos, norint įveikti puikų ratą“, – teigė F. Alonso.

„Honda“ variklis vis dar atsilieka nuo konkurentų, bet ispanas tiki, kad artėjantį savaitgalį daugiau lems bolido, o ne jėgainės charakteristikos.

„Kai reikia gero (bolido – red. past.) balanso ir prispaudžiamosios galios, geriausias būdas įveikti greitą ratą yra atakuoti posūkius – panašiai kaip kartinguose – taigi, šiuo aspektu tai yra smagi trasa vairuoti bolidą. Ir nors tai nėra tradicinė variklio galiai reikli trasa, kaip daugelis kitų, tačiau tai nėra lėta trasa. Tikiuosi, anksti rasime optimalius nustatymus ir galėsime iš bolido išspausti maksimumą bei pasilinksminti“, – reziumavo ispanas.

Reklama

3 Komentarai (-ų)

  1. Svarbiausia, kad nesigaili palikęs „Ferrari“. Peletono vidury ar antroj pusėj smagintis maloniau nei kovoti dėl podiumo, nors ir nepretenduojant į pergalę 🙂 Kaip sakė, jei ne pirmas, tai nėr skirtumo, ar antras, ar 22-as… 🙂

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia