F. Alonso: jei vėl taptume komandos draugais, santykiai su L. Hamiltonu būtų visai kitokie

0
tikisi
@skysports.com
@skysports.com
@skysports.com

Fernando Alonso įsitikinęs, kad jis ir Lewisas Hamiltonas galėtų mėgautis harmoningais santykiais, jeigu jų keliai ir vėl susikirstų Formulėje 1.

Šis duetas jau yra turėjęs intriguojantį sezoną 2007 metais „McLaren“ ekipoje. Tuomet F. Alonso komandą paliko sezono pabaigoje dėl blogų santykių su komandos vadovu Ronu Dennisu. Tiek F. Alonso, tiek L. Hamiltonas pralaimėjo čempionatą vienu tašku Kimi Raikkonenui, tačiau, nepaisant visų intrigų, abu pilotai dažnai kalba apie pagarbą vienas kitam bei nevengia vienas kito vadinti geriausiu pasaulyje pilotu.

Reklama

Praėjus devyniems metams, F. Alonso įsitikinęs, kad jis ir L. Hamiltonas galėtų puikiai dirbti kartu.

„Manau, kad viskas būtų kitaip,“ ispanas sakė „ESPN“ žurnalistui. „Dabar aš labiau subrendęs, jis – taip pat. Komandos dabar yra labiau pasiruošę įvairioms netikėtoms situacijoms“.

„Jeigu vieną dieną tapčiau Lewiso komandos draugu, manau, kad viskas būtų kitaip nei seniau, todėl, kad mes daug ko išmokome ir stipriai pasikeitėme kaip asmenybės. Mes daugiau nebejaučiame streso dėl laimėjimų, kurį visada jausdavome, nes dabar mes tiesiog labai gerbiame vienas kitą.“

„Visi mus labai gerbia, o mes lenktyniautume taip greitai kaip įmanoma, tačiau su pagarba, kuri yra kitame lygmenyje.“

F. Alonso tiki, kad žiūrovai mėgautųsi žiūrėdami jo kovą su L. Hamiltonu vienoje komandoje, tačiau tik tokiu atveju, jeigu bolidas būtų konkurencingas.

„Manau, visiems tai patiktų, bet tik tada, jeigu būtume konkurencingoje komandoje, nes tai yra tas pats, kas su Jensonu Buttonu ir manimi („McLaren“ komandoje). Turime stiprią komandą ir galėtume kovoti dėl įvairių svarbių dalykų, bet kai bolidas nėra konkurencingas, tai savaitgaliai yra šiek tiek nuviliantys“, – apibendrino ispanas.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia